14 ایده خاص، مدرن و شیک میز های سنگی و شیشه ای

14 ایده خاص، مدرن و شیک میز های سنگی و شیشه ای

میز سنگی در اشکال گوناگون و با جنس های مختلف ساخته می شود، یکی از انواع پر طرفدار و پر کاربرد آن، ترکیب میز با پایه سنگی و رویه شیشه ای است. امروزه این نوع میز ها با طراحی های متفاوت، خاص و گاهی عجیبی که دارند، در طراحی دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند.

میز های سنگ و شیشه در انواع گوناگون همچون میز ناهارخوری، میز عسلی، میز جلو مبلی و استند سنگی و اشکال مختلف مانند میز سنگی مستطیل و میز گرد ساخته می شوند، در گالری زیر می توانید 14 ایده خاص، مدرن و شیک میز های سنگی و شیشه ای را مشاهده نمایید.

گالری میز های سنگی و شیشه ای

1/میز جلو مبلی پایه سنگی اینفینیتی

میز جلو مبلی پایه سنگی اینفینیتی از پایه دو تیکه سنگی و رویه شیشه ای بیضی شکل تشکیل شده است. این میز جلو مبلی سبکی مدرن داشته و از سنگ تراورتن ساخته شده است. طراحی مارپیچ شکل این میز برگرفته از برج اینفینیتی در شهر دبی می باشد.

2/ میز جلو مبلی پایه سنگی هندسی

میز جلو مبلی پایه سنگی هندسی متشکل از پایه چهار تیکه با طرح اشکال هندسی چون مکعب، هرم، استوانه و گوی می باشد. از دو سنگ تراورتن با زمینه رنگی کرم و سنگ مرمریت با زمینه مشکی و رگه های سفید رنگ در ساخت این میز سنگی استفاده می شود.

3/ میز پایه سنگی ناهار خوری هستی

میز پایه سنگی ناهار خوری هستی با رویه مستطیل شکل و پایه سه تیکه طراحی شده است. جنس پایه‌ی استوانه‌ای از سنگ چینی و جنس دو پایه نیم دایره شکل کناری از سنگ مرمریت می باشد. این میز ناهار خوری سنگی سبکی مدرن داشته و در ابعاد 6 یا 8 نفره تولید و عرضه می گردد.

4/ میز پایه سنگی مروارید

میز پایه سنگی مروارید طراحی برگرفته شده از ساختار صدف های دریایی دارد و از سنگ تراورتن کرم ساخته شده است. این میز جلو مبلی سبکی کلاسیک دارد و برای کاربری در دکوراسیون هایی با نمای روشن مناسب می باشد.

5/ میز جلو مبلی پایه سنگی ستیا

میز جلو مبلی پایه سنگی ستیا از مجموع سه گوی سنگی و رویه شیشه ای تشکیل شده است. این محصول از سه سنگ متفاوت ( سنگ تراورتن کرم -سنگ تراورتن شکلاتی – سنگ مرمریت نجف آباد ) ساخته می شود.

6/ میز پایه سنگی ناهار خوری توسکا

میز پایه سنگی ناهار خوری توسکا

میز پایه سنگی ناهار خوری توسکا با جلوه جذاب و متفاوت خود، دارای طراحی برگرفته شده از تنه درختان به هم تنیده شده می باشد. از سنگ تراورتن و ترکیب دو سبک مدرن و فانتزی در ساخت این میز سنگی استفاده شده است.

7/ میز کنسول سنگی نگین

میز سنگی و شیشه ای

میز کنسول سنگی نگین از دیگر نمونه میز های سنگی و شیشه ای می باشد. این کنسول سنگی از سنگ تراورتن ساخته می شود. بدنه این میز طراحی شبیه به سنگ آنتیک داشته و از چهار گوی سنگی در فاصله بین پایه و رویه شیشه ای استفاده شده است.

8/ میز جلو مبلی سنگی شیوا

میز سنگی و شیشه ای

میز جلو مبلی سنگی شیوا با طراحی زیبا و خلاقانه خود، از سنگ تراورتن کرم ساخته شه است. از ترکیب طرح سنگ آنتیک و ساب براق در ساخت پایه‌ی این میز سنگ و شیشه استفاده شده است.

9/ میز ناهار خوری سنگی ماهلین

میز سنگی و شیشه ای

میز ناهار خوری سنگی ماهلین دارای طراحی شیک و کلاسیک بوده و از پایه سنگی دو تیکه به همراه رویه شیشه ای تشکیل شده است.

10/ میز سنگی صدف

میز سنگی و شیشه ای

میز سنگی صدف طراحی شبیه به صدف دو کفه‌ای دارد. جنس پایه میز سنگی از سنگ تراورتن کرم می باشد. بکارگیری این میز سنگی در دکوراسیون، جلوه و جذابیت خاصی برای فضا ایجاد خواهد کرد.

11/ استند سنگی هورین

میز سنگی و شیشه ای

استند سنگی هورین متشکل از رویه شیشه ای مربع شکل و پایه سنگی با طراحی اریب دار می باشد. این میز سنگی سبکی کلاسیک دارد و برای قرارگیری لوازم دکوری چون مجسمه سنگی، گوی سنگی، گلدان سنگی و یا آباژور مناسب خواهد بود.

12/ میز جلو مبلی سنگی شارون

میز سنگی و شیشه ای

میز جلو مبلی سنگی شارون پایه سنگی و رویه شیشه ای مثلثی شکل دارد. پایه میز سنگی با طراحی متمایز خود، جلوه ی خاصی در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک ایجاد خواهد کرد.

13/ استند سنگی صلیب

میز سنگی و شیشه ای

استند سنگی صلیب از دو میله استیل قرار گرفته بین رویه شیشه ای و پایه سنگی میز تشکیل شده است. میله های استیل از نمای بالا، طرحی به شکل صلیب ایجاد کرده اند. این میز سنگی از جمله میز های سنگی و شیشه ای با سبک مدرن می باشد.

14/ میز ناهار خوری سنگی آیدا

میز های سنگی و شیشه ای

میز ناهار خوری سنگی آیدا از پایه دو تیکه سنگی و رویه شیشه ای بیضی شکل تشکیل شده است. پایه های این میز از سنگ تراورتن کرم به صورت شمش یک تکه ساخته شده و به شکل پله ای برش خورده است. این میز ناهار خوری سنگی در ابعاد 6 یا 8 نفره تولید می شود.

برچسب‌ها :


انتشار در: 20 اسفند, 1402
بروز رسانی در: 16 فروردین, 1403
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 4 =

ضامن کیفیترضایت و اطمینان خاطر از خرید
تحویل سریعبارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
باشگاه مشتریانتخفیفات - شرایط ویژه فروش