باربیکیو سنگی

باربیکیو یا باربکیوهای سنگی (Stone Barbeque) مناسب برای باغ، ویلا، حیاط منازل است که از سه قسمت پایه، محفظه اصلی کباب پز و دودکش تشکیل میشود.  برای توضیحات بیشتر به پایین صفحه مراجعه نمایید.

مشاهده همه 4 نتیجه


باربکیو در یک جمله محفظه آتش و حرارت برای کباب کردن غذا است که با قرار گیری انواع گوشت (قرمز و سفید و انواع فرآوری شده) در قالب های مختلف، انواع سبزیجات و … بر روی حرارت مستقیم آن، به اصطلاح کبابی میشود. باربکیو را میتوان از منظرهای متفاوتی تقسیم بندی کرد.باربیکیو یا محفظه کباب پز دارای انواع مختلفی از نظر مصرف سوخت دارند که از جمله میتوان به باربیکیو های برقی، گازی، ذغالی اشاره کرد.
سنگ وزین تولید کننده انواع محفظه های بزرگ و سنگی ایستاده باربکیو برای قرار گیری در باغ، حیاط ویلا، خانه، تالار ها، رستوران و … است که زیبایی و جلوه خاصی را ایجاد میکند.

اجزای محفظه سنگی باربیکیو

این محفظه ها عموما دراری سه بخش پایه، دهانه و بدنه اصلی، و دودکش هستند. در قسمت پاره قرار گیری یک طبقه در بین آن، فضای مناسبی جهت قرار گیری وسایل مربوط به باربکیو کردن قرار میگیرد. در این محفظه های میتوان از انواع باربکیو ها مانند گازی، ذغالی و یا برقی استفاده کرد. در صورت استفاده از نوع ذغالی یک محفظه با آجر نسوز در داخل دهانه اصلی ایجاد میگردد که ذغال داخل آن قرار خواهد گرفت. همچنین میتوان از منقلهای فلزی برای قرار گیری در داخل باربکیو استفاده کرد.

باربکیو ها را میتوان از انواع سنگ های تراورتن و مرمریت تولید و در رنگ های مختلف از رنگ های روشن مانند سفید و کرم و استخوانی گرفته تا رنگ های تیره و مشکی در سبک های ساده، کلاسیک، رومی ، سنتی و … تولید کرد. همچنین می توانید برای زیبا سازی فضای کار شده

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
با شماره های زیر تماس بگیرید