رویه کابینت سنگی

صفحه کابینت سنگی

کاربرد سنگ در صنعت ساختمان سازی از دیرباز همواره مورد توجه بوده است. فراوری سنگ به صورت اسلب یکی از جدیدترین روش های آماده سازی سنگ است یکی از کاربرد های سنگ اسلب در ساخت کانتر آشپرخانه و رویه کابینت یا صفحه کابینت است. یکی از چالش برانگیز ترین انتخاب ها هنگام تغییر دکوراسیون آشپزخانه انتخاب و خرید رویه کابینت است. صفحه کابینت سنگی به دلیل تنوع رنگ و مدل ، دوام و مقاومت میتواند بهترین گزینه برای فضای آشپزخانه شما باشد.


انواع رویه کابینت

صفحه های کابینت میتواند از جنس های مختلف صفحات ام دی اف و یا سنگ های مصنوعی (کورین) و طبیعی باشد.

صفحه ام دی اف کابینت (MDF) از نظر اقتصادی به صرفه هستند و تنوع رنگ و طرح زیادی دارند، اما در صورتی که روکش ام دی اف آسیب ببیند و یا نوار پی وی سی و فرآیند آب بندی به درستی انجام نشود و یا در اثر گذر زمان خاصبت خود را از دست دهند، آب به داخل ورق کابینت نفوذ کرده و باعث خرابی آن می شود.

صفحه کورین کابینت دارای طول عمر زیاد هستند اما در برابر خط و خش مقاومت نه چندان بالایی دارند که همین امر به مرور زمان باعث کم شدن شفافیت آن می شود.

صفحه سنگی کابینت در صورتی که به درستی انتخاب شوند (توجه به میزان جذب آب و مقاومت سایشی و خمشی) علاوه بر زیبایی ظاهری و کیفیت عالی، دوام قابل ملاحظه ای در برابر لکه، گرما و خط و خش دارند.

اگر به دنبال زیبایی منحصر بفرد و جلوه خاص برای رویه های کابینت خود هستید بهترین انتخاب، بهره گیری از طراحی بینظیر طبیعت است. چرا که رنگ و طرح سنگهای طبیعی تکرار ناشدنی و خاص هستند و هیچکدام از انواع مصنوعی نمیتوانند به مانند آن جلوه گر آشپزخانه شما باشند. این امر با توجه به این مهم که آشپزخانه های امروزی به صورت باز (اوپن) هستند و رویه ها در قسمت جزیره و اوپن بسیار در دید هستند، اهمیت بسیار بالایی پیدا میکنند.


نکات مهم در انتخاب سنگ رویه کابینت

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب رویه کابینت، جنس سنگ است. حتما باید توجه داشت که سنگی به کار برده شود که جذب آب بسیار کمی داشته باشد تا سنگ دچار شکستگی نگردد. به طور مثال سنگ های سفید و روشن چینی ازنا، چینی نیریز، الیگودرز و برخی از انواع سنگ های مرمریت میتواند انتخاب مناسبی برای رویه کابینت باشد. برای جلوگیری از شکستگی رویه کابینت سنگی آشپزخانه، حتما زیر سنگ را آهن کشی میکنند.

سنگ طبیعی صفحه کابیت در انواع رنگ ها (تیره – روشن ) و طرح ها (موجدار و رگه دار – هاله ای – یکدست ) در دسترس است که بسته به انتخاب شما در انواع مرمریت گرانیت و مرمر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.


نحوه سفارش و اندازه گیری سنگ صفحه کابینت

روند اجرای این سنگ ها به این شکل است که کارشناسان با حضور در محل، الگوی دقیق و اندازه های صفحات را طبق ابعاد کابینت محاسبه میکنند؛ تا در کارخانه مطابق همین اندازه ها با دستگاه های دقیق برش و ابزار داده شوند. همچنین اندازه ها میتواند از سمت کارشناسان دیگر در اختیار سنگ وزین قرار گرفته شود.

قیمت صفحه سنگی کابینت به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خرید این رویه ها به آیتم های مختلفی بستگی دارد که به ترتیب تاثیر گذاری در فهرست ذیل بیان گردیده است.

  • نوع سنگ (مرمریت – چینی – مرمر- گرانیت)
  • بزرگی ابعاد یک تکه
  • ضخامت صفحه
  • آهن کشی زیر صفحه کابینت
  • برش لیزری و ابزار دور ( دو پله، سه پله و مدرن)
  • حمل و نقل و نصب

پس از مشخص شدن تمامی موارد بالا قیمت اعلام شده و در موعد مقرر گشته در هنگام خرید، تحویل میگردد.

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
یا با شماره های تماس بگیرید

سوالات رایج رویه کابینت سنگی:

مزایای استفاده از سنگ طبیعی برای رویه ی کابینت آشپزخانه

زیبایی ظاهری و کیفیت عالی، دوام در برابر لکه، گرما و خط و خش، نفوذ پذیری پایین آب و حفظ شکل ظاهری، قابلیت صیقل دادن در صورت ایجاد خط و خش

چه نوع سنگی برای استفاده در صفحه کابینت مناسب است؟

سنگ های چینی ازنا، چینی نیریز، الیگودرز و برخی از انواع سنگ های مرمریت میتواند انتخاب مناسبی برای رویه کابینت باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت رضایت و اطمینان خاطر از خرید
alarm_on تحویل سریع بارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
attach_money ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
local_offer باشگاه مشتریان تخفیفات - شرایط ویژه فروش