معرق سنگی طرح اول

معرق سنگی

به بیان کلی معرق کاری نوعی از صنایع دستی و آثار هنری است که قطعات کوچک و ظریف از نوع چوب، سنگ، فلز، پارچه ،کاشی و غیره در کنار هم قرار گرفته و به زیبایی یک شکل هندسی و یا ترسیمی خاص را ایجاد می نماید.
معرق غالبا بر روی چوب انجام شده و در تابلوهای دیواری به کار می رود اما با مواد دیگر نیز کار شده و کارایی متفاوتی دارد از جمله انواع معرق می توان به معرق های سنگی اشاره کرد. ما در این صفحه انواع معرق سنگی و حدود قیمت آن را برای شما معرفی کرده ایم.

معرق سنگی یکی از جذاب ترین مصنوعات ساخته شده از سنگ است که نمای بسیار زیبایی به کف ساختمان می دهد‌‌ . از این مصنوعات سنگی زیبا در ورودی درب منازل، کف لابی ها و یا داخل آسانسور استفاده می شود.


انواع معرق ها از منظر ساخت

معرق سنگی با هنر دست و یا دستگاه واتر جت ساخته می شود که نمونه واتر جت آن به واسطه برش کامپیوتری، از دقت بالاتری برخوردار بوده و با توجه به ظرافت بیشتر، قیمتی بالاتر از نمونه دست ساز دارد.
سنگ های معرق در طرح ها و رنگ های مختلف و هم چنین ابعاد دلخواه تولید می شود. شما می توانید برخی از تولیدات فروشگاه آنلاین سنگ وزین در این حوزه را در بخش بالا مشاهده نمایید. همچنین طرح های خاص و سفارشی نیز با ابعاد مد نظر شما و رنگ های موجود سنگ ها قابل پیاده سازی است.


معرق سنگی مدل پروانه
معرق سنگی مدل دایره

قیمت معرق سنگی

قیمت انواع معرق بسته به موارد زیر دارد:

  • ابعاد معرق
  • طرح دستی یا واتر جت بودن
  • نوع سنگ کار شده
  • نوع طرح

قیمت حدودی معرق سنگی(مرداد 99 ) با ابعاد ۸۰ حدود یک میلیون و سیصد تومان و با ابعاد حدود ۱ متر در ۱ متر حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان است.

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
یا با شماره های
  021 22 98 36 26
0912 640 3622
 

تماس بگیرید
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

payment پرداخت در محل
check_box ضامن کیفیت
alarm_on تحویل سریع
attach_money ضامن قیمت
local_offer تخفیف ویژه