ساعت سنگی

مشاهده همه ۹ نتیجه


سنگ های طبیعی دارای مجموعه ای از خواص و ویژگی های شگفت انگیز هستند. در دوران باستان، مردم بر این باور بودند که سنگ های قیمتی باعث سلامتی و فرح بخشی می شوند. حتی در برخی از تمدن ها از سنگ ها برای تسهیل جریان انرژی بدن استفاده می کردند که علم امروز آن را تایید می کند. یکی از دلایلی که باعث می شود سنگ تاثیر عمیق بر انسان داشته باشد، جذب انرژی ترکیبات سنگ با سلول های های بدن انسان است. بنابراین بر اساس قوانین فیزیک، سنگ های طبیعی می توانند از طریق انتقال انرژی فضای آرام و مثبت ایجاد کنند.

در دنیای پر تنش امروزه، استفاده از سنگ طبیعی دردکور خانه یا محیط کار می تواند تاثیر بسیار زیادی در تمرکز و آرامش شما داشته باشد. یکی از وسایل مورد نیاز همیشگی انسان ساعت است. ساعت ها در انواع طرح و مدل با پیشرفته ترین تکنولوژی در حال ساخت هستند اما از آنجایی که انسان ذاتا به دنبال زیبایی طبیعی بوده، استفاده از سنگ طبیعی در طراحی ساعت یکی از خلاقیت های زیبا و منحصر بفرد بشر بوده است.

ساعت رومیزی عقیق

ساعت های رومیزی عقیق علاوه بر زیبایی خاص و منحصر بفرد دارای خواص شگفت انگیز بسیاری هستند. قرار دادن این سنگ در خانه سبب میشود که انرژی این سنگ زنده در فضا پخش شده و آرامش و تسکین را به همراه بیاورد. قرار گرفتن ساعت بر روی این سنگ سبب میگردد تا توجه بیشتری به این گوهر سنگ منعطف گردد و به صورت ناخواسته از آرامش و انرژی آن بهره مند شویم.

ساعت دیواری سنگی

یکی دیگر از محصولات سنگ وزین، ساعت دیواری است. ساعت دیواری سنگی در عین سادگی با طرح های تکرار نشدنی سنگ های مرمریت و تراورتن، جلوه بسیار خاص و زیبایی به محیط خانه یا محله کار شما می بخشد. این ساعت ها دررنگهای مختلف، با عقربه های طلایی یا مشکی بر روی نقش و نگار طبیعی و کاملا منحصر به فرد سنگ ارائه می شوند. همچنین قاب این ساعت ها بسته به انتخاب شما می تواند دایره ای شکل یا به صورت مربع باشد.