ساعت سنگی

مشاهده همه ۹ نتیجه


سنگ های طبیعی دارای مجموعه ای از خواص و ویژگی های شگفت انگیز هستند. در دوران باستان، مردم بر این باور بودند که سنگ های قیمتی باعث سلامتی و فرح بخشی می شوند. حتی در برخی از تمدن ها از سنگ ها برای تسهیل جریان انرژی بدن استفاده می کردند که علم امروز آن را تایید می کند. یکی از دلایلی که باعث می شود سنگ تاثیر عمیق بر انسان داشته باشد، جذب انرژی ترکیبات سنگ با سلول های های بدن انسان است. بنابراین بر اساس قوانین فیزیک، سنگ های طبیعی می توانند از طریق انتقال انرژی فضای آرام و مثبت ایجاد کنند.

در دنیای پر تنش امروزه، استفاده از سنگ طبیعی دردکور خانه یا محیط کار می تواند تاثیر بسیار زیادی در تمرکز و آرامش شما داشته باشد. یکی از وسایل مورد نیاز همیشگی انسان ساعت است. ساعت ها در انواع طرح و مدل با پیشرفته ترین تکنولوژی در حال ساخت هستند اما از آنجایی که انسان ذاتا به دنبال زیبایی طبیعی بوده، استفاده از سنگ طبیعی در طراحی ساعت یکی از خلاقیت های زیبا و منحصر بفرد بشر بوده است.

مواردی که پیش از خرید ساعت دیواری باید به آن ها دقت کنید

جنس ساعت دیواری

ساعت دیواری متریال های مختلفی دارد که رایج ترین آن ها فلز، چوب، پلاستیک، شیشه و سنگ است. برای انتخاب جنس ساعت به سلیقه شخصی و دکوراسیون داخلی محیط توجه داشته باشید.

مکان نصب ساعت دیواری

پیش از خرید ساعت باید به این نکته توجه که ساعت دیواری را برای چه مکانی میخواهید تهیه کنید و با توجه به المان های محیط اقدام به خرید ساعت مناسب کنید. هیچ محدودیتی برای محل نصب ساعت وجود ندارد ساعت می تواند در اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حال و نشیمن نصب شوند.

سبک و دکوراسیون داخلی محیط

قبل از خرید ساعت به سبک و طراحی منزل خود دقت کنید و ساعتی را انتخاب کنید که با فضای محیط همخوانی داشته باشد. با توجه به دکوراسیون محیط می توانید ساعت را در سبک های مدرن، کلاسیک، مینیمال و … تهیه کنید

اندازه ساعت دیواری

اندازه ساعت باید متناسب با دیواری که بر روی آن قرار می گیرد انتخاب شود. البته که گاهی ممکن است با توجه به سلیقه و سبک طراحی ساعت های بسیار بزرگ و یا کوچک انتخاب شوند. اما اگر میخواهید به صورت استاندارد خرید ساعت دیواری را انجام دهید به گونه ای انتخاب کنید که فاصله ساعت تا دو طرف لبه دیوار کمتر از نصف پهنای ساعت نباشد.

قیمت ساعت دیواری

یکی از مواردی که در انتخاب ساعت نقش مهمی دارد هزینه ای است که میخواهید برای خرید ساعت انجام دهید. با توجه به بودجه خود اقدام به خرید ساعت دیواری کنید.

ساعت دیواری مینیمال
ساعت دیواری سنگی

ساعت رومیزی عقیق

ساعت های رومیزی عقیق علاوه بر زیبایی خاص و منحصر بفرد دارای خواص شگفت انگیز بسیاری هستند. قرار دادن این سنگ در خانه سبب میشود که انرژی این سنگ زنده در فضا پخش شده و آرامش و تسکین را به همراه بیاورد. قرار گرفتن ساعت بر روی این سنگ سبب میگردد تا توجه بیشتری به این گوهر سنگ منعطف گردد و به صورت ناخواسته از آرامش و انرژی آن بهره مند شویم.

ساعت دیواری سنگی

یکی دیگر از محصولات سنگ وزین، ساعت دیواری است. ساعت دیواری سنگی در عین سادگی با طرح های تکرار نشدنی سنگ های مرمریت و تراورتن، جلوه بسیار خاص و زیبایی به محیط خانه یا محله کار شما می بخشد. این ساعت ها دررنگهای مختلف، با عقربه های طلایی یا مشکی بر روی نقش و نگار طبیعی و کاملا منحصر به فرد سنگ ارائه می شوند. همچنین قاب این ساعت ها بسته به انتخاب شما می تواند دایره ای شکل یا به صورت مربع باشد.