آبنما

آبنما های فروشگاه آنلاین سنگ وزین در سبک ها، اشکال و اندازه های مختلف انتخابی مناسب برای جای گیری در لابی و حیاط مجتمع های مسکونی و فضای داخلی شرکت ها است. برای مشاهده محصولات فهرست زیر را مشاهده نمایید. همچنین جهت مطالعه توضیحات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید.

نمایش ۱–۳۶ از ۴۹ نتیجه

آبنما سنگی درنا

آبنما سنگی درنا

۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما کوزه ای

آب نمای کوزه ای

۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنمای سنگی آرتا

آبنمای سنگی آرتا

۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی آریا

آبنمای سنگی آریا

۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما شوش

آب نمای سنگی شوش

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی آنوش

آبنما سنگی آنوش

۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنکما سنگی ارج

آبنما سنگی ارج

۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی راد

آبنما سنگی راد

۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی عرش

آبنما سنگی عرش

۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی غنچه

آبنما سنگی غنچه

۶,۷۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی ویرا

آبنما سنگی ویرا

۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما سنگی ویستا

آبنما سنگی ویستا

۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما طبقاتی آسا

آبنما طبقاتی آرا

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما طبقاتی آسو

آبنما طبقاتی آسو

۲۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنما طبقاتی فروغ

آبنما طبقاتی فروغ

۱۴۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart
آبنمای سنگی مدل دو کوزه ای

آبنمای دو کوزه ای

۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
add_shopping_cart

چرا آبنمای سنگی؟

بهترین جلوه های زیبایی را باید در طبیعت جست و بهترین گزینه برای زیباسازی محیط زندگی و القای حس خوب از فضای اطرافمان بهره گیری از عناصر طبیعت است. آب ، صخره و سنگ از جمله عناصر اصلی طبیعت هستند و آبنما سنگی یکی از مصنوعاتی است که در کنار زیبا سازی محیط، با نوای دلنشین ریزش آب، آرامش را برای هر آنکه از کنارش گذر می کند به ارمغان می آورد. در این صفحه ما به معرفی انواع آبنما سنگی پیش ساحتهخانگیباغیکوچکویلاییدیواری لابیآپارتمانیسفارشی و قیمت آن ها پرداخته ایم.

آبنما سنگی شیر

موارد استفاده از آبنما سنگی

آب نماهای فروشگاه آنلاین سنگ وزین در سبک ها، اشکال و اندازه های مختلف برای کاربری های مختلف (پیش ساختهخانگیباغیکوچکویلاییدیواری لابیآپارتمانیسفارشی) از تولید به مصرف ارائه میشود. از آبنما به عنوان یک عنصر زیبا بخش محیط که زیبایی بصری و صدای آرامش بخش آب را به همراه دارد استفاده میگردد و به نوعی کاربرد تزئینی و روح بخش دارد.


انواع آبنما از نظر شکل و ساختار

آبنماهای سنگ وزین در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف از جمله کلاسیک، فانتزی، مدرن و تلفیقی دسته بندی می شوند. شما می توانید در بخش فروشگاه آبنمای سنگی آن ها را بر اساس فیلتر جستجو نموده و بررسی کنید. تمامی آب نما ها قابلیت تغییر اندازه حوض و سازه فواره ها را دارا می باشند.

علاوه بر این از نظر نوع قرارگیری آبنما در محل نیز میتوان آن را به دو دسته ی آبنمای دیواری (یک طرفه) و آبنمای میدانی تقسیم بندی کرد. آبنمای دیواری آبنمایی ست که فقط از یک سمت دید دارد و سمت دیگر آن دیوار قرار می گیرد. آبنمای میدانی نیز از همه طرف دید دارد و در مرکز قرار میگیرد.

آب نمای سنگی مدل فروردین
آبنمای دوبل
آب نمای چهار وجه
آبنمای چهار وجه

آبنما آپارتمانی – خانگی

از جمله آبنما های آپارتمانی و خانگی و یا داخل منزل میتوان به انواع آبنمای های کتیبه ای و همچنین آبنماهای با حوض مرکزی کوچک زیر ۱ متر اشاره کرد که میتوان در آپارتمان در حیاط خلوت و مکان های دیگر استفاده کرد. قابلیت ریموت از راه دور این آبنما ها باعث کنترل راحت تر عملکرد این محصولات زیبا خواهد بود.

آبنما باغی

آبنمای باغی میتواند از بزرگترین سایز های آبنما در انواع مختلف آبنما پرده ای – طبقه ای – دیواری – استخری – سفارشی طبیعی (با الهام از رود و آبشار ) – میدانی و فواره ای باشد.

آبنمای لابی

آبنما در لابی میتواند جلوه بسیار زیبایی برای وروردی ساختمان خلق کند. انواع آبنماهای پرده ای – میدانی – کتیبه ای – چهار وجهی و … بسته به فضای لابی میتواند در لابی ساحتمان – هتل – رستوران و … قرار گیرد و تلطیف دهنده فضا باشد.

آبنما دیواری

این نوع از آبنما ها در دوحالت اجرا میشوند. آبنماهای پیش ساخته و سفارشی. از انواع پیش ساخته و کوچک میتوان به انواع آبنماهای کتیبه ای اشاره کرد. از انواع سفارشی میتوان آبنماهای صخره ای و طبیعی و همچنان پرده ای را اشاره کرد که فابلیت اجرا در باغ و لابی و رستوران و … را دارند.

آبنما پارکی

آبنمای پارکی عموما ار آبنماهای اندازه بزرگ هستند که میتوانند از بین آبنماهای طبقاتی، استخری و صخره ای و مجسمه ای باشند.

آبنمای کوچک

آبنماهای پیش ساخته اغلب سایز کوچک تر از ۱ متر را دارند. بنابر این در دسته آبنماهای کوچک طبقه بندی میشوند که میتوان در خانه – منزل – بالکن – حیاط خلوت – لابی های کوچک و فضاهای کوچک از آن ها بهره برد.

متنوع ترین آبنماهای خانگی
آبنما پیش ساخته سنگی

امکان سفارشی سازی آبنما

آبنما های سنگ وزین به دلیل تنوع مدل ها و انعطاف و شکل پذیری در نحوه اجرا، به هر شکل سفارشی مد نظر مشتریان عزیز قابلیت تغییر دارد. همچنان میتوانید بسته به محل قرار گیری آبنما، معماری کلی حوض ها و فواره ها را برای آن محل تغییر داد و سفارشی سازی کرد. این نوع آبنما ها در دسته آبنماهای سفارشی قرار می گیرند.

آبنما سنگی سفارشی

لازم به ذکر است همان طور که در نمونه کار فوق مشاهده می کنید، برای افزایش جلوه ی نور پردازی و زیبایی بیشتر آبنما می توانید از قلوه سنگ رودخانه ای در داخل حوض آن استفاده کنید.


قیمت آبنمای سنگی

سنگ وزین به دلیل عرضه بی واسطه آبنما سنگی به مشتریان، از قیمت مناسب و رقابتی در بازار برخوردار است. آب نماهای سنگی فروشگاه آنلاین سنگ وزین را می توانید از پایه قیمت شش میلیون و سیصد هزار تومان (6.300.000) تا حدود صد و چهل و شش میلیون (146.000.000) خریداری نمایید. همچنین در بخش بالا میتوانید بر اساس ارزانترین و گرانترین قیمت، آبنماها را مشاهده کنید.گلچینی از آبنماهای سنگی وزین

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
یا با شماره های تماس بگیرید

سوالات رایج آبنما سنگی

 1. انواع آبنما از نظر شکل و ساختار کدامند؟

  آبنماهای سنگی وزین در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف از جمله کلاسیک، فانتزی، مدرن، تلفیقی و همچنین در انواع دیواری و میدانی نیز دسته بندی می شوند.

 2. ویژگی های آبنما سنگی چیست؟

  دارای ریموت کنترل، سیستم نور پردازی، پمپ با گواهی ip68، آب بندی شده با بهترین مواد نانو

 3. سفارشی سازی آبنما های سنگی وزین به چه صورت است؟

  آبنما های سنگی وزین را می توانید در ابعاد، جنس و رنگ سنگ مورد نظر سفارش دهید.

 4. قیمت آبنما به چه عواملی بستگی دارد؟

  قیمت آبنما سنگی به عواملی چون ابعاد، نوع سنگ، نحوه نصب ( لوله کشی و بدون لوله کشی )، پمپ و چراغ ها بستگی دارد.