گوی

گوی یکی از مصنوعات سنگی کاربردی است که به دلیل سادگی و طبیعی بودن و همچنین منحصر بفرد بودن طرح هر گوی، بسیار پرطرفدار است. این گوی ها می توانند به عنوان المان دکوری خاص در دکوراسیون محل مورد نظر شما قرار گرفته و بر زیبایی فضا بیفزایند. در توضیحات پایین صفحه میتوانید بیشتر در باره این محصول بدانید.

مشاهده همه 15 نتیجه

گوی ابسیدین

گوی ابسیدین

۲,۳۴۰,۰۰۰ تومان
گوی اوپالیت

گوی اوپالیت

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
گوی پیریت

گوی پیریت

۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان
  • گوی سنگی کرم
  • گوی سنگی
  • گوی سنگی مرمریت
  • انواع گوی سنگی

گوی سنگی

۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان
گوی عقیق

گوی عقیق

۱,۱۰۵,۰۰۰ تومان
  • گوی عقیق اقیانوسی
  • گوی عقیق اقیانوسی

گوی عقیق اقیانوسی

۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان
گوی عقیق خزه ای

گوی عقیق خزه ای

۱,۱۰۵,۰۰۰ تومان
گوی عقیق خزه ای سبز

گوی عقیق خزه ای سبز

۱,۱۰۵,۰۰۰ تومان
گوی عقیق سنگ خون

گوی عقیق سنگ خون

۱,۲۳۵,۰۰۰ تومان
  • گوی سنگی کلسیت
  • گوی سنگی کلسیت

گوی کلسیت

۹۷۵,۰۰۰ تومان
گوی کلسیت سبز

گوی کلسیت سبز

۷۸۰,۰۰۰ تومان
گوی کلسیت سبز روشن

گوی کلسیت سبز روشن

۷۸۰,۰۰۰ تومان
گوی کلسیت صورتی

گوی کلسیت صورتی

۹۷۵,۰۰۰ تومان
گوی کلسیت موج دار آبی

گوی کلسیت موج دار آبی

۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان
گوی کوارتز

گوی کوارتز

۲,۳۶۶,۰۰۰ تومان

امروزه سنگ های طبیعی علاوه بر کاربری در ساخت و ساز ساختمان ها، در تولید مصنوعات سنگی همچون آبنما، مجسمه سنگی، ساعت سنگی، ظروف سنگی و… مورد استفاده قرار می گیرند. این سنگ ها با داشتن زیبایی بسیار منحصر به فرد، دارای خواص درمانی و متافیزیکی خاص خود می باشند. طبق قوانین فیزیک، سنگ ها می توانند توسط انتقال انرژی، تاثیرات مضر و منفی بر روی ذهن را از بین ببرند و به روند و جریان انرژی در بدن بهبود ببخشند. 

گوی سنگی از جدید ترین مصنوعات قابل عرضه سنگ وزین، ساخته شده از سنگ و طرح های متفاوت می باشد. این گوی ها می توانند به عنوان المان دکوری خاص در دکوراسیون محل مورد نظر شما قرار گرفته و هارمونی جذابی در کنار سایر وسایل پدید آورند و بر زیبایی فضا بیفزایند. در ادامه مطلب به توضیحات بیشتر در مورد این محصول می پردازیم.

انواع گوی سنگی از نظر جنس و ساختار

گوی های سنگی وزین از سنگ های زینتی جذاب و متفاوتی چون سنگ عقیق، کوارتز، آبسیدین، کلسیت، اوپال و … ،  در قطر 9.5 و 7 سانتی متری ساخته می شوند. این محصول سطحی کاملا گرد و صیقلی، بدون هیچگونه خلل و فرجی داشته و بر روی یک پایه چوبی متصل می شود.

گوی اوپالیت
گوی عقیق خزه ای سبز
گوی عقیق
گوی عقیق اقیانوسی

کاربرد گوی سنگی در دکوراسیون

استفاده از این محصول به عنوان عنصری طبیعی در دکوراسیون های مدرن امروزی، حس اصالت طبیعت و طراوت دلنشینی برای فضا به ارمغان می آورد. با توجه به سنگ استفاده شده در ساخت هر گوی، هرکدام از آن ها دارای انرژی و خواص خاص خود می باشند. به همین جهت می توان متناسب با فضای مورد نظر، از هر گوی به همراه خواص درمانی منحصر به فرد خود، برای ایجاد فضایی سرشار از انرژی مثبت، در محل کار، منزل و… استفاده کرد.

استفاده از گوی های سنگی در فنگشویی

از دیگرموارد مهم استفاده از گوی های سنگی، می توان به کاربرد آنها در فنگشویی اشاره کرد. فنگشویی علمی قدیمی برای به وجود آوردن آرامش و تعادل میان انرژی های طبیعی جهان، و ایجاد صلح و کامیابی درخانه و خانواده می باشد. سنگ ها با اثر تسکین دهنده ای که دارند، باعث متعادل سازی انرژی فضا می شوند.

پاکسازی گوی سنگی

 روش های متعددی برای پاکسازی کردن گوی های سنگی وجود دارد. بهترین و آسان ترین راه برای تمیز کردن گوی سنگی، استفاده از آب می باشد، زیرا که ایمن ترین روش بوده و هیچگونه آسیبی به سطح صیقلی و صاف گوی وارد نخواهد کرد. شما می توانید با استفاده از یک پارچه نرم تر شده با آب گرم و یا حتی دستمال کاغذی سطح گوی را پاک کرده و سپس توسط یک دستمال خشک آن را خشک کنید.

درصورت استفاده از مواد شیمیایی حتما توجه داشته باشید که به کار گیری از مواد دارای ذرات ساینده و اسیدی با باز های بالا، به منظور تمیز کردن گوی، به سطح آن آسیب وارد کرده و منجر به مات شدن و از بین رفتن ساب براق آن می شود. در نتیجه استفاده از مواد شوینده ضعیف مانند صابون در کنار آب گرم، می تواند بهترین گزینه برای پاکسازی این گوی ها باشد.

با شماره های زیر تماس بگیرید
در صورت عدم برقراری ارتباط، شماره همراه خود را جهت تماس وارد نمایید.