تابلو سنگی ، تابلو سنگ نما

در فهرست محصولات زیر میتوانید برخی از تابلو سنگ های رایج سفارشی را با قیمت های بروز و مشخصات کامل مشاهده کنید. همچنین میتوانید تابلو سفارشی مورد نظر خود را سفارش دهید. برای توضیحات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید.

مشاهده همه ۱۱ نتیجه


منظور از تابلو سنگ، سنگ نگاره ای است که طرح به صورت برجسته بر روی صفحه ای سنگی نقش بسته باشد. سنگ شاید جزو سخت ترین مواد برای این امر باشد اما همین امر است که سبب ارزشمند شدن و زیبایی خاص این محصول میگردد. تابلو سنگ ها قدمتی بسیار بالا و دیرینه دارند که در جای جای جهان بسیاری از تمدن های قدیمی توسط این حکاکی ها بر روی دیواره غارها و بناها شناسایی شده اند. ماندگاری و طول عمر بسیار بالا یکی از مزیت های تابلو سنگی است.

از طرفی میدانیم اجرای طرح و نقاشی نیاز به عملیات بسیار ظریف قلم بر روی بوم یا کاغذ دارد. اجرای این فرآیند بر روی سنگ بسیار دشوار خواهد بود که به مدد دستگاه های سی ان سی این امر میسر گشته است.

دکوراسیون و تابلو سنگ

یکی از بهترین نحوه اجرای تابلو سنگ یا سنگ نگاره میتواند به صورت داخل دیوار با قاب بندی و اجرای نور پردازی از طرفین باشد. بطوری که نور اطراف از نور داخل تابلو کمتر باشد. در این حالت نقش برجسته های سنگی تابلو، به زیبایی هرچه تمام خود را نمایان میسازند و یک جلوه بسیار زیبا بر روی دیوار جهت زیباسازی فضا و دکوراسیون داخلی را به عرصه ظهور میرساند.

انواع طرح های تابلو سنگ

سنگ نگاره ها میتوانند دربرگیرنده موضوعات مختلفی مانند طرح یک شیء خاص – یک حیوان مانند اسب و عقاب و شیر – طرح یک نماد شهری مانند برج ایفل – طرح شمایل، صورت و چهره یک انسان – طرح یک گل و یا طرح های هنری باشد. هم اکنون به دلیل اجرای حکاکی این تابلو سنگ ها با دستگاه های سی ان سی (CNC) هیچ نگرانی از نوع طرح و دقت و ظرافت آنها نمیتوان داشت. فقط کافیست طرح به رایانه داده شود و سنگ با ضخامت و ابعاد مورد نظر در زیر دستگاه قرار گیرد و تمام.

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
یا با شماره های
  021 22 98 36 26
0912 640 3622
 

تماس بگیرید