نرده سنگی (صراحی سنگی)

نرده سنگی یکی از المان های کاربردی در نمای ساختمان، راه پله و بالکن است که در غالبا در طرح های مربعی و دایره ای با ارتفاع استاندارد 60 تا 70 سانتی متر با انواع سنگ تراورتن ساخته می شود. در توضیحات پایین صفحه میتوانید بیشتر در باره این محصول بدانید.

مشاهده همه 4 نتیجه

صراحی سنگی آذین

صراحی سنگی آذین

۷۵۰,۰۰۰ تومان
نرده صراحی سنگی ارکیده

صراحی سنگی ارکیده

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
صراحی سنگی گرد

نرده سنگی گرد

۱۶۵,۰۰۰ تومان
  • نرده سنگی مربعی
  • نرده سنگی روناک - نرده سنگی چهارگوش

نرده سنگی مربعی

۱۲۵,۰۰۰ تومان

واژه صراحی برای بسیاری از افراد واژه ای گنگ و ناشناس است. صراحی در لغت به معنای مشربه یا ظرف نوشیدنی با ارتفاع متوسط، شکم نه بزرگ و نه کوچک و گلوگاه تنگ است. منظور از صراحی سنگی در اینجا پایه ی عمودی نرده ها در حد فاصل سطح روی نرده تا زمین است. به واسطه شکل آن این نام برای آن برگزیده شده است. ما در این صفحه به معرفی انواع صراحی و قیمت آن ها پرداخته ایم تا انتخاب و خرید صراحی(نرده سنگی) را برای شما آسان کنیم.

آنچه در این صفحه خواهید خواند:


انواع صراحی سنگی، سنگ وزین

صراحی سنگ وزین در قالب جنس های ذیل ارائه میشود:

  • سنگ طبیعی لایمستون، بوکان، تراورتن (عباس آباد – سوپر – حاجی آباد) و شکلاتی
  • سنگ مصنوعی (بتن و پلیمر) در رنگ های متنوع و نامحدود

به طور کلی مهمترین ملاک برای انتخاب و خرید صراحی سنگی ، رنگ، شکل، ابعاد و جنس آن است.

نرده سنگی بیرون ساختمان

اشکال صراحی سنگی

صراحی های وزین در دو نوع کلی گرد و مربعی با ارتفاع های ۶۰ و ۷۰ سانتی مترعرضه می شوند. همچنین می توانید این محصول را در ارتفاع های درخواستی سفارش دهید.

قیمت انواع صراحی سنگی

قیمت صراحی گرد به دلیل نوع فراوری که بر روی آن صورت میگیرد بالاتر از نوع مربعی (چهارگوش) آن می باشد. شما می توانید قیمت صراحی ها را از طریق جدول پیوست شده در ذیل مشاهده نمایید. همچنین برای سفارش تا ۵۰ عدد حدود ۱۰ درصد و سفارش بالای ۵۰ عدد تا ۲۰ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

نرده سنگی با ابزار زیبای طرحدار
نرده سنگی تراورتن در قسمت ورودی ساختمان
انبار صراحی یا نرده سنگی
نرده سنگی پله در قسمت ورودی ساختمان نما رومی

بررسی مزایا و معایب صراحی سنگی

پیش از خرید نرده سنگی بهتر است با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا با توجه به ویژگی های آن و نیاز خود اقدام به خرید صراحی سنگی مناسب کنید.

نرده سنگی پله و حیاط ساخته شده از سنگ تراورتن

مزایای صراحی سنگی

مقاومت و استحکام بالای نرده سنگی

استحکام یکی از شرایط ضروری و مهم برای نرده ها است. با انتخاب درست جنس سنگ، استفاده از صراحی سنگی با کیفیت و نصب درست و اصولی می توانید این استحکام را تامین کنید. همچنین نرده های سنگی مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی دارند و نسبت به فرسایش مقاوم هستند.

جلوه زیبا

استفاده از سنگ طبیعی به عنوان نرده جلوه ی زیبا و خیره کننده ای در محیط ایجاد می کند. سنگ های طبیعی به علت بافت و رنگ جذاب یکی از انتخاب های مناسب به عنوان نرده های سنگی هستند. همچنین می توانید بر روی این صراحی های سنگی حکاکی و برش کاری انجام دهید که بر زیبایی آن می افزاید.

قابلیت شست و شو

با توجه به مقاومت نرده سنگی در برابر آب و رطوبت می توان بدون آسیب و فرسایش اقدام به شست و شوی آن کرد.

معایب نرده های سنگی

قیمت نسبتا بالا

با توجه به کیفیت جنس سنگ بکار رفته در نرده های سنگی و هزینه بالای نصب آن می توان این نرده را در دسته ی نرده های گران قیمت قرار داد. اما این قیمت در برابر کیفیت و زیبایی چشمگیر صراحی سنگی قابل چشم پوشی است.

وزن بالا

بطور کلی صراحی به دلیل حجیم بودن دارای وزن بالایی است و وزن نهایی بنا رو بالا خواهد برد. البته برخی از صراحی های سنگ مصنوعی به صورت تو خالی هستند که عملا با این حساب این عیب را نخواهند داشت.


با شماره های زیر تماس بگیرید
در صورت عدم برقراری ارتباط، شماره همراه خود را جهت تماس وارد نمایید.