نرده سنگی (صراحی سنگی)

مشاهده همه ۱۹ نتیجه


واژه صراحی برای بسیاری از افراد واژه ای گنگ و ناشناس است. صراحی در لغت به معنای مشربه یا ظرف نوشیدنی با ارتفاع متوسط، شکم نه بزرگ و نه کوچک و گلوگاه تنگ است. منظور از صراحی سنگی در اینجا پایه ی عمودی نرده ها در حد فاصل سطح روی نرده تا زمین است. به واسطه شکل آن این نام برای آن برگزیده شده است. ما در این صفحه به معرفی انواع صراحی و قیمت آن ها پرداخته ایم تا انتخاب و خرید صراحی(نرده سنگی) را برای شما آسان کنیم.

انواع صراحی سنگی، سنگ وزین

صراحی سنگ وزین در ۶ نوع سنگ لایمستون، بوکان، تراورتن (عباس آباد – سوپر – حاجی آباد) و شکلاتی ارائه می گردد. به طور کلی مهمترین ملاک برای انتخاب و خرید صراحی سنگی ، رنگ، شکل، ابعاد و جنس سنگ است.

اشکال صراحی سنگی

صراحی های وزین در دو نوع کلی گرد و مربعی با ارتفاع های ۶۰ و ۷۰ سانتی مترعرضه می شوند. همچنین می توانید این محصول را در ارتفاع های درخواستی سفارش دهید.

قیمت انواع صراحی سنگی

می توانید قیمت صراحی ها را از طریق جدول پیوست شده در ذیل مشاهده نمایید. همچنین برای سفارش تا ۵۰ عدد حدود ۱۰ درصد و سفارش بالای ۵۰ عدد تا ۲۰ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

بررسی مزایا و معایب صراحی سنگی

پیش از خرید نرده سنگی بهتر است با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا با توجه به ویژگی های آن و نیاز خود اقدام به خرید صراحی سنگی مناسب کنید.

مزایای صراحی سنگی

مقاومت و استحکام بالای نرده سنگی

استحکام یکی از شرایط ضروری و مهم برای نرده ها است. با انتخاب درست جنس سنگ، استفاده از صراحی سنگی با کیفیت و نصب درست و اصولی می توانید این استحکام را تامین کنید. همچنین نرده های سنگی مقاومت خوبی در برابر شرایط آب و هوایی دارند و نسبت به فرسایش مقاوم هستند.

جلوه زیبا

استفاده از سنگ طبیعی به عنوان نرده جلوه ی زیبا و خیره کننده ای در محیط ایجاد می کند. سنگ های طبیعی به علت بافت و رنگ جذاب یکی از انتخاب های مناسب به عنوان نرده های سنگی هستند. همچنین می توانید بر روی این صراحی های سنگی حکاکی و برش کاری انجام دهید که بر زیبایی آن می افزاید.

قابلیت شست و شو

با توجه به مقاومت نرده سنگی در برابر آب و رطوبت می توان بدون آسیب و فرسایش اقدام به شست و شوی آن کرد.

معایب نرده های سنگی

قیمت نرده های سنگی

با توجه به کیفیت جنس سنگ بکار رفته در نرده های سنگی و هزینه بالای نصب آن می توان این نرده را در دسته ی نرده های گران قیمت قرار داد. اما این قیمت در برابر کیفیت و زیبایی چشمگیر صراحی سنگی قابل چشم پوشی است

جرم پذیری نرده سنگی

نرده های سنگی جرم چذیر هستند و به راحتی ذرات معلق، گرد و خاک را به خود جذب می کنند و کدر می شوند. اما با توجه به قابلیت شستشو و وجود براق کننده های سنگ می توان از این مورد نیز چشم پوشی کرد.

تغییر رنگ نرده های سنگی

نرده ها سنگی در برابر نور آفتاب دچار رنگ پریدگی می شوند و رنگ اولیه خود را از دست می دهند. البته این مورد برای نرده های سنگی با کیفیت پایین صادق است.  نرده های سنگی از جنس سنگ تراورتن مناسب استفاده در فضای خارجی هستند و نسبت به نور افتاب مقاومت کافی را دارند.


سوالات متداول در مورد صراحی سنگی

  1. چه سنگ هایی مناسب ساخت صراحی سنگی می باشد؟

    صراحی سنگ وزین در ۶ نوع سنگ لایمستون، بوکان، تراورتن (عباس آباد – سوپر – حاجی آباد) و شکلاتی ارائه می گردد.

  2. صراحی سنگی در چه اشکالی ساخته می شود؟

    صراحی های وزین در دو نوع کلی گرد و مربعی با ارتفاع های ۶۰ و ۷۰ سانتی متر عرضه می شوند. همچنین می توانید این محصول را در ارتفاع های درخواستی سفارش دهید.

  3. قیمت صراحی سنگی چقدر است؟

    می توانید قیمت صراحی ها را از طریق جدول پیوست شده در ذیل مشاهده نمایید. همچنین برای سفارش تا ۵۰ عدد حدود ۱۰ درصد و سفارش بالای ۵۰ عدد تا ۲۰ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد.

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
یا با شماره های تماس بگیرید