پایه آیفون


فیلتر قیمت

  

ترکیب رنگی

محل جایگیری آبنما

  میزان صدای آبنما

   نوع جنس

   نام رنگ

   فضای کاربری

    نمایش 1–24 از 36 نتیجه

    حراج! پایه آیفون پالیز

    پایه آیفون پالیز

    ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
    add_shopping_cart

    پنل یا صفحه کلید آیفون در درگاه های ورودی مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری میتواند بر روی دیوار نصب گردد. اما قرار گرفتن پنل بر روی یک سطح شیب دار با زاویه و ارتفاع استاندارد بهترین حالت، جهت دسترسی و دید دوربین آیفون ها میباشد. حال برای اجرای این امر نیاز به یک پایه با ارتفاع استاندارد است که در عین حال زیبا و همگون با مصالح ساختمان باشد.

    آنچه در این صفحه خواهید خواند:


    مزایای استفاده از پایه آیفون

    امروزه با ظهور سبک های مختلف معماری و توجه بیشتر به داشتن نمای ساختمانی زیبا، عناصر و المان های متنوعی را به کار گرفته می شود که به واسطه ی آنها زیبایی نمای ساختمان را دوچندان کنند از این رو استفاده از پایه آیفون در سال های اخیر به عنوان عنصری که نماد زیبایی و لوکس بودن است رایج شده است. اما قاعدتا فاکتور زیبایی تنها دلیل استفاده از پایه آیفون نیست و مواردی همچون دوام و ماندگاری، تنوع در طرح و رنگ و اندازه، قابلیت همگون سازی با سنگ نمای ساختمان، نصب آسان و … نقش تعیین کننده ای در انتخاب پایه آیفون دارند.


    سبک و ساختار پایه آیفون های سنگ وزین

    پایه آیفون های سنگی تولید سنگ وزین در سبک های بسیار متنوع از کلاسیک، باستانی، مدرن و ساده در رنگ های متنوع طبیعی سنگ موجود است. سنگ این محصولات غالبا از ساب براق برخوردار است که نگهداری و نظافت از آن را بسیار ساده میکند.
    ساختار این پایه آیفون ها متشکل از یک پایه (غالبا چهار وجهی و تو خالی) به همراه صفحه شیب دار رویی است. البته در برخی پایه آیفون ها، پایه متشکله توخالی نبوده و از سنگ یک تکه تشکیل شده است که از لحاظ قیمت و زیبایی در جایگاه بالاتری نسبت به دیگر پایه آیفون ها هستند.


    در ساخت پایه آیفون های سنگی معمولا از چه سنگ هایی استفاده می شود؟

    جنس سنگ های پایه آیفون میتواند از سنگهای تراورتنگرانیتمرمریت و یا مرمر باشد. درباره پایه آیفون هایی با جنس سنگ مرمر، به دلیل آنکه این سنگها خاصیت عبور دادن نور را از خود دارند، میتوان درون بدنه پایه آیفون های ساخته شده را چراغ گذاشت که در نور کم و شب جلوه بسیار زیبایی در درگاه ورودی ایجاد خواهد کرد

    از رایج ترین این سنگ ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

    • تراورتن عباس آباد
    • تراورتن حاجی آباد
    • تراورتن دره بخاری
    • تراورتن آتشکوه
    • مرمریت هرسین
    • مرمریت سیمکان
    • مرمریت اسپایدر
    خرید پایه آیفون سنگی سامان

    قیمت پایه آیفون سنگی

    پایه آیفون های موجود در وب سایت سنگ وزین بازه ی قیمتی متنوعی دارند. در تعیین قیمت یک پایه آیفون مواردی همچون نوع سنگ، درجه و کیفیت سنگ، طرح پایه و ابزار های مورد استفاده در آن، شمش یا توخالی بودن پایه و … تاثیر میگذارند. برای مثال سنگ های مرمر و مرمریت چنانچه در پایه به صورت شمش به کار برده شوند گران ترین نوع پایه آیفون را خواهیم داشت.
    از آنجایی که پایه آیفون های سنگ وزین قابل سفارش در طرح و رنگ دلخواه است، توصیه میکنیم پیش از انتخاب نوع پایه ایفون از مشاوران ما در مورد انتخاب نوع سنگ و هزینه مشاوره بگیرید.