انواع میز عسلی و جلو مبلی

میز سنگی

در سالهای اخیر مبلمان جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون خانه ها شده است، به همین دلیل انواع میز عسلی و جلو مبلی به دلیل کاربرد آن برای پذیرایی تقریبا در هر خانه و اداره ای و با هر چیدمانی، به چشم می خورد.

کاربرد این میزهای کوچک برای پذیرایی از میهمانان بسیار دارای اهمیت است. چرا که میزهای بزرگ در جلوی تمامی مبل ها و صندلی ها قرار نمیگیرد و در صورت عدم استفاده از میزهای جلو مبلی و عسلی فضایی برای قرار گرفتن وسایل پذیرایی مهیا نخواهد بود.

انواع میزهای عسلی و جلو مبلی

میزهای جلومبلی بر اساس متریال تشکیل دهنده رویه و صفحه و همچنین پایه ها به موارد زیر دسته بندی میشوند:

همانطور که می بینید، تنوع زیادی در میان میز های عسلی به چشم می خورد. هرکدام از آن ها، متناسب با یک نوع فضا بوده و همگی در جایگاه خودشان، بسیار زیبا و چشم نواز هستند.


میزعسلی و جلومبلی سنگی

میز جلو مبلی یا عسلی با رویه سنگی و پایه های فلزی یکی از زیباترین انواع میزها هستند. رویه های طبیعی سنگی این میزها با طرح های زیبا و تکرار ناپذیر خود در رنگ های مختلف و سطح براق و ساب خورده باعث منحصر به فرد شدن این نوع شده است. همچنین پایه های این میزها از جنس فلز در رنگ های طوسی و طلایی و … هستند. این نوع میزها را میتوانید در سنگ وزین بیاید. همچنین آخرین محصولات در این نوع نیز در لیست زیر قابل دسترسی و سفارش هستند.

میز عسلی کشویی

انتخاب این نوع میز عسلی در دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک، یک جادوی عجیب و غریب به وجود می آورد و شبیه به لگو بوده و می توان با کنار هم قرار دادن شان، میزی بزرگتر ایجاد کرد.همچنین فضای خالی در میز های عسلی کشویی، بهترین گزینه برای دکوری های کوچک هستند. برای مثال، می توان از این فضای خالی برای قرار دادن استکان چای یا کنترل تلوزیون استفاده کرد.

میز عسلی شیشه ای

میز های عسلی شیشه ای، یکی دیگر از انتخاب هایی هستند که می توانید از آن ها برای زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون داخلی، بهره ببرید.طراحی این میز ها بر اصل سادگی اشاره دارد. در میز های شیشه ای، هیچ نشانی از طرح یا رنگ خاصی دیده نمی شود. به همین دلیل می تواند به خوبی با مبلمان اسپرت، هماهنگ شود. اگر شما در حال راه اندازی کسب و کار خودتان هستید، این میز عسلی در دکوراسیون داخلی شرکت شما، جذابیت خاصی را به وجود می آورد.

میزهای پارچه ای و چرمی

این نوع میز عسلی در دکوراسیون داخلی با تم سنتی، بیشتر به کار می رود. در عین حال، به دلیل تنوع طرح و رنگ بالا، می توانید به راحتی آن ها را با مبلمان منزل خودتان، هماهنگ کنید.

تفاوت میز عسلی پارچه ای با انواع دیگر، تنها در جنس پارچه آن خلاصه نمی شود. این میز ها، ارتفاعی کوتاه تر داشته و می توانند یک صندلی کوچک و جم و جور باشند.با استفاده از این میز عسلی در دکوراسیون داخلی منزل تان، فضایی دوستانه و صمیمی تر ایجاد می کنید. از طرفی، در مهمانی های شلوغ، نگران کمبود صندلی نخواهید بود.

میز تاشو

میز عسلی تاشو نیز یکی دیگر از انتخاب های مناسب فضاهای نقلی است. انتخاب این میز عسلی در دکوراسیون داخلی، فضای زیادی را اشغال نکرده و در زمان نیاز، مورد استفاده قرار می گیرد.میز های عسلی تاشو، تنوع بسیاری در طرح و رنگ دارند. به همین خاطر می توانید به سادگی با هر محیطی، میز هماهنگ با آن را انتخاب کنید.

میز عسلی طبقاتی

این میز ها برای خانه هایی با فضای کوچک، مناسب هستند. می توانید از طبقه ای که در میان این نوع از میز ها ایجاد شده است، استفاده بهینه کنید.این قسمت، انتخاب جالبی برای قرار دادن وسایل دکوراتیو یا حتی کتاب ها به نظر می رسد. میزعسلی طبقاتی نه تنها برای منازل بلکه برای فضا های رسمی مثل شرکت ها نیز مناسب است.

میز عسلی رزینی

رزین، یکی از ابزاری است که کاربرد بسیاری در دکوراسیون داخلی دارد. انواع میز ها از جمله میز عسلی نیز از قافله عقب نمانده و با رزین، شکل و شمایل تازه ای به خود گرفته اند.میز های زرینی، دست سازندگان را برای خلق آثار جدید، حسابی باز می گذارند. برای مثال، میز هایی تماما رزین بر پایه فلز یا میز های چوبی آمیخته شده با رزین، از گزینه های محبوب به شمار می روند.به دلیل تنوع نامحدود میز عسلی رزینی، افراد بسیاری به سراغ آن می روند. چرا که می توان آن را با هر فضا و چیدمانی اعم از سنتی یا مدرن، به راحتی هماهنگ کرد.

میزهای خاص و عجیب

اخیرا، استفاده از وسایل نامتعارف مثل چمدان برای ساخت میز ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. این نوع میز عسلی در دکوراسیون داخلی خانه ها یا کافی شاپ ها، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.دلیل این محبوبیت، امکان استفاده از وسایل کهنه و دور ریز و همینطور، استفاده از فضای مخفی داخل چمدان است. با وجود اینکه این نوع میزها با طرح ها و اندازه های مختلف به فروش می رسند اما خود شما هم می توانید یکی از آن ها را بسازید.

در نهایت

میز عسلی در دکوراسیون داخلی، عنصر کوچکی به نظر می رسد. با این حال اگر مورد استفاده قرار نگیرند، جای خالی شان به شدت احساس می شود.در این مطلب، مدل های متنوع معرفی و تناسب آن با فضاهای مختلف را بررسی کردیم. امیدوار هستیم که این مقاله برای شما، کارایی لازم را داشته باشد.

سنگ وزین، مرجع معرفی و خرید انواع سنگ های ساختمانی ( نما – دیوار – پله و … ) شامل سنگ تراورتن ،سنگ مرمریت، سنگ گرانیت ،  اسلب و کلیه مصنوعات سنگی مانند روشویی، صراحی، آب نما ، پایه آیفون، پایه چراغ، باربکیو، شومینه، معرق سنگی و … با قیمت های رقابتی و شرایط ویژه فروش است.تاریخ انتشار : event اردیبهشت ۲, ۱۳۹۹
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

payment پرداخت در محل
check_box ضامن کیفیت
alarm_on تحویل سریع
attach_money ضامن قیمت
local_offer تخفیف ویژه