در خانه بمانیم – کرونا در کمین

خرید اینترنتی سنگ - کرونا در کمین است

با توجه به شرایط کنونی کشور و حتی فراتر از آن به جهت پاندمی کرونا (پاندمی مرحله بعد از اپیدمی)، توجه به این مهم که؛ با ماندن در خانه زنجیره انتقال را قطع کنیم؛ در راس امور قرار گرفته است. این توصیه اول و نظر مشترک تمامی متخصصان و کارشناسان مربوطه در سرتاسر جهان است.

البته این ویروس در حال حاضر ناشناخته های بسیاری دارد. به همین جهت و در تصدیق این امر میتوانیم به سیاست گذاری های کاملا متفاوت کشورهای مختلف برای مبارزه با این پاندمی اشاره کنیم. اما همانگونه که در بالا اشاره شد قطع زنجیره انتقال هم اکنون قطعی ترین راه مبارزه با آن است.

فروشگاه های اینترنتی و مبارزه با کرونا

به همین جهت و با توجه به زیر ساختهای موجود برای تامین نیازها، میتوان بر این مهم فائق آمد. یکی از این زیر ساخت ها استفاده از خدمات اینترنتی و مجازی است. سایت سنگ وزین نیز با برخورداری از این زیر ساخت میتواند تمامی محصولات و خدمات خود را به صورت غیر حضوری به مشتریان عزیز ارائه دهد.

همچنین بخوانید: کرونا و تعطیلی معادن محلات

انواع محصولات سنگ ساختمانی و مصنوعات سنگی

در پایگاه اینترنی سنگ وزین ، میتوانید خرید آنلاین و سفارش تلفنی سریع موارد زیر را با قیمت های رقابتی و شرایط ویژه فروش داشته باشید:

  • انواع سنگ های ساختمانی ( نما – دیوار – پله و … ) شامل سنگ های: تراورتن ، مرمریت، گرانیت
  • انواع مصنوعات سنگی شامل انواع روشویی سنگی ، نرده های سنگی، انواع آبنما، پایه آیفون، پایه چراغ سنگی، باربکیو، انواع کتیبه و نوار های سنگی، معرق سنگی و …
خرید اینترنتی سنگ - کرونا در کمین است
attachment برچسب‌ها :


انتشار در: event 28 اسفند, 1398
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت رضایت و اطمینان خاطر از خرید
alarm_on تحویل سریع بارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
attach_money ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
local_offer باشگاه مشتریان تخفیفات - شرایط ویژه فروش
call
stay_current_portrait +98 912 640 3622