دوازدهمین نمایشگاه بین‌ المللی سنگ‌های تزئینی و ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی سنگ‌های ساختمانی و تزئینی

دوازدهمین نمایشگاه بین‌ المللی سنگ‌های تزیینی، جشنواره خود را از تاریخ 17 الی 20 خرداد در جهت رشد و توسعه‌ی صنعت سنگ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد.

دلیل برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌ المللی سنگ‌های ساختمانی

این رویداد چندین سال است که به منظور توسعه‌ی صنعت سنگ‌های تزیینی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال اجراست. این نمایشگاه با توسعه‌ی کمی و کیفی که در سال‌های اخیر داشته، توانسته قدم بزرگی در راستای نمایش محصولات خود در این صنعت بزرگ برداشته باشد. در واقع برگزاری این نمایشگاه باعث افزایش استقبال و علاقه‌مندان این صنعت از خارج و داخل کشور شده و سالیانه متخصصان زیادی را از اکثر نقاط جهان جذب می‌کند.


هدف از برگزاری نمایشگاه بین‌ المللی

  • انتقال تکنولوژی در میان فعالان داخلی و خارجی
  • ایجاد رقابت سالم در بین تولید کنندگان
  • افزایش توسعه و همکاری‌های اقتصادی داخلی و خارجی در صنعت سنگ
  • انتقال اطلاعات و دانش‌های فنی در زمینه‌ی مصنوعات سنگی
  • افزایش میزان صادرات و توسعه‌ی خدمات

این نمایشگاه برای دوازهمین بار با شرکت 170 شرکت داخلی و 70 شرکت خارجی از 17 الی 20 خرداد در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

بطور کلی برگزاری نمایشگاه نگاهی نو در زمینه‌ی ایجاد توسعه‌ی سنگ‌های تزیینی، معدن، ماشین آلات و سایر محصولات مربوطه است که در طی سال‌های گذشته پیشرفت‌های چشمگیری را در زمینه سنگ‌های ایران ایجاد کرده است. در این دوره از نمایشگاه نیز شاهد پیشرفت‌های فناوری در استخراج و فرآوری سنگ‌های تزیینی خواهیم بود که این کار با آخرین دستاوردهای متخصصین داخلی و خارجی میسر خواهد شد.انتشار در: 24 خرداد, 1401
بروز رسانی در: 28 خرداد, 1401
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 12 = 20

ضامن کیفیترضایت و اطمینان خاطر از خرید
تحویل سریعبارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
باشگاه مشتریانتخفیفات - شرایط ویژه فروش