قرنیز

قرنیز

قرنیز غالبا در پایین دیوار ها در ناحیه تماس با زمین بر روی دیوار نصب میگردد که میتواند همرنگ با سنگ کف یا دیوار و یا با رنگی کاملا متمایز باشد. قرار گرفتن قرنیز باعث میشود تا از دیده شدن زایده های گچ کاری و حفره ها و سوراخ های ریز در این ناحیه جلوگیری شده و فضای داخلی زیباتر گردد.

انواع قرنیز دیوار

قرنیز ها در انواع مختلف با جنس های متفاوت از انواع سنگیچوبیپی وی سی پلاستیکیسرامیکیبتنیگچی و … هستند. هریک از این انواع دارای مزایا و معایبی هستند که هریک را برسی خواهیم کرد.

قرنیز سنگی

قرنیز های سنگی دارای مقاومت بسیار خوبی هستند. سطحشان براق و شفاف است و در طرح ها و رنگ های متفاوت طبیعی یافت میشوند. قیمت قرنیز های سنگی نسبت به انواع دیگر بالاتر بوده و سختی برش و نصب و همچنین احتمال شکسته شدن قبل از نصب از معایب این نوع قرنیز هستند. قرنیز های سنگی توسط ماشین های تراش سی ان سی تولید میگردند.

قرنیز پی وی سی

قرنیزهای پی وی سی دارای رنگ و طرح های بسیار متنوعی هستند و قیمت نسبتا مناسبی نسبت به کیفیت خود دارند. نصب آن ها بسیار ساده و آسان است که میتواند با چسب و یا میخ انجام شود. این قرنیز ها نباید در معرض رطوبت و آب قرار بگیرند چرا که تغیر حالت و رنگ خواهند داد و این بزرگترین عیب این نوع قرنیز است.

قرنیز چوبی

قرنیز های چوبی زیبایی منحصر بفرد و طبیعی خود را دارند که مناسب برای کفپوش های پارکت و لمینت هستند. این نوع قرنیز مقاومت متری نسبت به شرایط سخت دارد و با خوردن اجسام زخمی و پریدگی رنگ پیدا میکنند. این قرنیز ها نیاز به رنگ کاری و پرداخت دارند که در کنار هزینه چوب، قیمت نسبتا بالاتری نسبت به پی وی سی خواهد داشت. رنگهای قرنیز های چوبی در تونالیته رنگهای روشن و تیره چوبی خواهد بود.

قرنیز پلاستیکی

قرنیز های پلاستیکی از ارزانترین انواع قرنیز هستند و نصب نسبتا ساده و آسانی دارند. این قرنیز ها برای مکان های مجلل و شیک به علت جنسشان توصیه نمیگردد.

check_box ضامن کیفیت
alarm_on تحویل سریع
attach_money ضامن قیمت
local_offer باشگاه مشتریان
notifications_active پیشنهادات ویژه امروز
notifications_active پیشنهادات ویژه امروز
تراورتن آبگرم درجه ۲ تراورتن آبگرم درجه ۲

تراورتن آبگرم درجه دو – ۴۰ طولی با قد و قامت بلند – امکان دستچین

175000 تومان
آباده موج ریز شمش آباده موج ریز شمش

سنگ مرمریت آباده موج ریز شمش با قد و قامت بلند و بازی رنگ کم

135000 تومان
گرانیت ۱۵ و ۲۰ طولی گرانیت ۱۵ و ۲۰ طولی

گرانیت مروارید –  ۱۵ طولی نسابیده – متر مربع ۴۰ هزار تومان – ۲۰ طولی نسابیده ۴۵ هزار تومان

40000 تومان
مرمریت هرسین مرمریت هرسین

مرمریت هرسین با ابعاد: ۲۰ در۴۰ و  ۲۵ در۴۰

120000 تومان
تراورتن ریزه بار تراورتن ریزه بار

ریزه بار تراورتن فرشی مترمربعی ۵۰ هزار تومان

50000 تومان
close