قرنیز

قرنیز

قرنیز غالبا در پایین دیوار ها در ناحیه تماس با زمین بر روی دیوار نصب میگردد که میتواند همرنگ با سنگ کف یا دیوار و یا با رنگی کاملا متمایز باشد. قرار گرفتن قرنیز باعث میشود تا از دیده شدن زایده های گچ کاری و حفره ها و سوراخ های ریز در این ناحیه جلوگیری شده و فضای داخلی زیباتر گردد.

انواع قرنیز دیوار

قرنیز ها در انواع مختلف با جنس های متفاوت از انواع سنگیچوبیپی وی سی پلاستیکیسرامیکیبتنیگچی و … هستند. هریک از این انواع دارای مزایا و معایبی هستند که هریک را برسی خواهیم کرد.

قرنیز سنگی

قرنیز های سنگی دارای مقاومت بسیار خوبی هستند. سطحشان براق و شفاف است و در طرح ها و رنگ های متفاوت طبیعی یافت میشوند. قیمت قرنیز های سنگی نسبت به انواع دیگر بالاتر بوده و سختی برش و نصب و همچنین احتمال شکسته شدن قبل از نصب از معایب این نوع قرنیز هستند. قرنیز های سنگی توسط ماشین های تراش سی ان سی تولید میگردند.

قرنیز پی وی سی

قرنیزهای پی وی سی دارای رنگ و طرح های بسیار متنوعی هستند و قیمت نسبتا مناسبی نسبت به کیفیت خود دارند. نصب آن ها بسیار ساده و آسان است که میتواند با چسب و یا میخ انجام شود. این قرنیز ها نباید در معرض رطوبت و آب قرار بگیرند چرا که تغیر حالت و رنگ خواهند داد و این بزرگترین عیب این نوع قرنیز است.

قرنیز چوبی

قرنیز های چوبی زیبایی منحصر بفرد و طبیعی خود را دارند که مناسب برای کفپوش های پارکت و لمینت هستند. این نوع قرنیز مقاومت متری نسبت به شرایط سخت دارد و با خوردن اجسام زخمی و پریدگی رنگ پیدا میکنند. این قرنیز ها نیاز به رنگ کاری و پرداخت دارند که در کنار هزینه چوب، قیمت نسبتا بالاتری نسبت به پی وی سی خواهد داشت. رنگهای قرنیز های چوبی در تونالیته رنگهای روشن و تیره چوبی خواهد بود.

قرنیز پلاستیکی

قرنیز های پلاستیکی از ارزانترین انواع قرنیز هستند و نصب نسبتا ساده و آسانی دارند. این قرنیز ها برای مکان های مجلل و شیک به علت جنسشان توصیه نمیگردد.

دیدگاه‌ها
 1. سهیل :

  سلام.حدود قیمت قرنیز سنگی متری چنده؟

  29 اردیبهشت 1400 - 10:46 ق.ظ
 2. مدیر :

  سلام
  قیمت قرنیز ها بستگی به عرض و نوع ابزار به کار برده دارد.

  3 خرداد 1400 - 2:36 ب.ظ
 3. جمشید :

  سلام نمونه کار انجام شده از قرنیز سنگی هم دارید ؟

  29 اردیبهشت 1400 - 11:33 ق.ظ
 4. مدیر :

  سلام. در حال حاضر عکسی موجود نیست

  24 خرداد 1400 - 12:00 ب.ظ
 5. پدرام :

  سلام
  کجا میتونم عکس سنگ کف خونمون رو بفرستم که مشاوره بدید چه قرنیزی براش مناسبه؟

  2 خرداد 1400 - 1:53 ب.ظ
 6. مدیر :

  سلام
  لطفا به واتساپ به این شماره 09126403622 پیام دهید

  2 خرداد 1400 - 5:54 ب.ظ
 7. کامران :

  سلام. ضخامت قرنیز سنگی چند سانتی متره؟

  24 خرداد 1400 - 9:18 ق.ظ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت رضایت و اطمینان خاطر از خرید
alarm_on تحویل سریع بارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
attach_money ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
local_offer باشگاه مشتریان تخفیفات - شرایط ویژه فروش