میز ناهار خوری سنگی

میز ناهار خوری با رویه سنگی و پایه فلزی یکی از رایج ترین و شیک ترین انواع میز های ناهارخوری است که نسبت به میزهای چوبی و شیشه ای زیبایی و مقاومت دو چندان دارند. در توضیحات پایین در مورد انواع میز ناهار خوری کلاسیک، جدید و مدرن بیشتر بخوانید.

مشاهده همه 6 نتیجه


رویه سنگی میز ناهار خوری

رویه طبیعی سنگ میز ناهار خوری میتواند در انواع رنگ ها و طرح های طبیعی از میان سنگ های مرمریت، مرمر، گرانیت باشد که در انواع رنگ های تیره و روشن با طرح های رگه دار، موجدار، ساده، گل پنبه ای و … میتواند انتخاب شود. همچنین قالب شکلی این میز ها بر اساس سلیقه شما میتواند در انواع اشکال مستطیل ساده، بیضی، لبگرد با قطرهای متفاوت و اشکال خاص تولید شود. شایان ذکر است ابزار دور رویه نیز میتواند در انواع نیم گرد، پخ کامل و یا دوبل کار شود.

پایه های میز ناهار خوری

پایه های میز های ناهار خوری با جنس پروفیل و یا استیل در قطرهای مختلف هستند که همانند میزهای جلو مبلی ارائه میشوند. پایه های فلزی در دو نوع رنگ کوره ای (با رنگهای نا محدود) و آبکاری شده (در دو رنگ نقره ای و طلایی) قابل ارائه هستند. رنگ پایه در حالت کوره ای دو پوششه و استاتیک خواهد بود که خاصیت دوام بالا و ضد خط و خش بودن را برای آن در بر خواهد داشت.

در مدل های متنوع میزهای ناهار خوری میتوانید انواع مدل ها با سبک های مختلف را مشاهده و خریداری نمایید.

میز ناهار خوری از تولید به مصرف

تمامی مراحل تولید میز ناهار خوری از رویه سنگی و تولید پایه های فلزی و … در کارگاه سنگ وزین انجام میشود که تضمین بهترین قیمت (از تولید به مصرف) و کیفیت استاندارد را به همراه دارد.