ایده های خلاقانه دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

داشتن یک دکوراسیون داخلی با سنگ ، میتواند زیبایی منزل شما را به اوج برساند. با اندکی خلاقیت و تمرکز و حتی ایده های جدید، قادر خواهید بود، شاهکار منحصر به فردی را خلق کنید. دکوراسیون سنگی به شما حس خانه های روستایی را میبخشد و این حس قابل توصیف نیست.

دکوراسیون سنگ ، یکی از قدیمی ترین متریال در معماری به حساب میاید ، اما استفاده  کردن آن در مکان های مدرن و جدید هم امکان پذیر است. در ادامه میخواهیم چند ایده جالب برای دکوراسیون داخلی خانه با سنگ را برای شما بیان کنیم، تا شما از آن بهره بگیرید و برای دکوراسیون منزلتان استفاده کنید.

1. دکوراسیون داخلی با سنگ برای دیوار بین کابینت ها

بین کابینت ها در آشپزخانه دیوار وجود دارد و این دیوارمکان مناسبی برای نصب سنگ آنتیک محسبوب میشود. این سنگ سبب میشود آشپزخانه منزلشما چهره جذاب و متفاوتی به خود بگیرد. استفاده کردن سنگ در آشپزخانه فضای آن را پیش از پیش زیبا تر میکند. همچنین این سنگاز زیبایی بی نظیری برخورداراست.

2. سنگ آنتیک روی دیوار شومینه در دکوراسیون داخلی با سنگ

یکی از ایده های جالب برای دکوراسیون داخلی میتواند استفاده از این ایده باشد. شومینه و تلویزیون دو نقطه اصلی  در یک فضا به حساب میایند و هر کدام از این ها در مکان های خالی قرار داده میشوند، همچنین توجه ها را به خود جلب میکنند. پس شما از این موقعیت استفاده کنید و سنگ آنتیک را روی دیوار شومینه بگذارید تا بیشتر دیده شود و خود شما از دیدن آن لذت ببرید.

سنگ آنتیک روی دیوار شومینه

3. دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر در ستون ها

یکی از بهترین موارد استفاده از سنگ مرمر، برای دکوراسیون داخلی استفاده آن برای ستون ها به حساب میاید. اگر منزل شما دارای ستون است و شما میخواهید آن را تغییر بدهید، به شما میگوییم بهترین ایده یقینا سنگ کردن ستون منزل شما خواهد بود. پوشاندن ستون با سنگ مرمر، به دکوراسیون منزل شما جلای دیگری میبخشد و فضای خانه شما را رمانتیک میکند.

4. اتاق ناهار خوری با سنگ مرمر در دکوراسیون داخلی با سنگ

یکی از بی نظیرترین ایده برای دکوراسیون داخلی استفاده کردن، میز ناهار خوری با سطح رویی سنگ به حساب میاید. میتوانید حتی  ظروفی از جنس سنگ مرمر را با فضای میز ناهارخوری خود ست کنید و به زیبایی آن اضافه نمایید.

دکوراسیون داخلی با سنگ

5. صفحات گارد با سنگ مرمر

یکی دیگر از ایده های جذاب با سنگ برای دکوراسیون داخلی منزل شما، استفاده از سنگ مرمر در اتاق نشیمنگاه محسوب میشود. همچنین این صفحات به عنوان گارد جلوی شومینه مورد استفاده هستند. استفاده از این صفحات گارد، زیبایی بی نظیری را به منزل شما میبخشد.

6. دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر در حمام

استفاده از سنگ  مرمر در حمام، به هر شکل و اندازه، ایده جالبی به نظر میرسد. دوام سنگ های مرمر بسیار بالا است و میتواند سالیان زیادی ظاهر خود را حفظ کند و به همین دلیل تزئین حمام با سنگ مرمر از مد نخواهد افتاد.

دکوراسیون داخلی با سنگ مرمر

7. تابلوهای هنری با سنگ مرمر

ایده جالب دیگری با سنگ برای دکوراسیون داخلی شما می تواند،استفاده کردن از تابلوهایی با اثر هنری زیبا با سنگ باشد. توجه داشته باشید تابلوهای دیگری هم  وجود دارد که شباهت زیادی بهتابلوهای سنگ دارنند و شما قادر هستید از آن ها هم بهره ببرید.

8. میز جلویی مبل در دکوراسیون داخلی با سنگ

یکی از جذاب ترین ایده ها، میز جلوی مبل محسوب میشود. میز جلو مبل یکی از وسایل منزل است که خیلی به چشمم میاید، پس بنابراین میتوانید با یک ایده زیبا، با استفاده از سنگ جلوه آن را چند برابر کنید.  همچنین استفاده از سنگی به رنگ صورتی، به شرطی آن  که با مبل شما ست باشد، بی نظیرترین دکوراسیون داخلی را می سازید. لازم به ذکر است بدانید، رنگ  سنگ میز باید هم رنگ مبل خریداری شود.

دکوراسیون داخلی با سنگ و استفاده از میز سنگی

9. گلدان و جا شمعی با سنگ

میتوانید از سنگ  بهعنوان جای اشیا در دکوراسیون داخلی منزلتان بهره بگیرید. جا شمعی و گلدان با جنسسنگ ، تاثیر به سزایی در بهتر جلوه دادن منزل شما دارد. توصیه میکنیم حتما از اینایده استفاده کنید.

10. استفاده از سنگ برای اپن

دگر ایده ای که برای شما در نظر گرفتیم، استفاده سنگ در اپن است، برای ساختن اپن در دکوراسیون منزل خود، حتما از سنگ های زیبا بهره مند شوید تا بتواند جلوه ی مناسبی به منزل شما ببخشد. برای شما یک پیشنهاد جذاب داریم، که یک بار هم که شده برای اپن منزل خود از سنگ صورتی استفاده کنید، این رنگ فقط در سنگ های مرمر کشف میشود. رنگ سنگ  صورتی برای اپن منزل شما،  یک جلوه منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی شما منزل شما میبخشد.

رویه کابینت سنگی

ایده های رویه ی کابینت سنگی را مشاهده کنید:

11. سینی از جنس سنگ

اگر بنا به هر دلایلی به کار بردن سنگ، روی دیوار ها و کفخانه برای شما امکان پذیر نیست، اصلا نگران نباشید، میتوانید از این ایده ای کهبرای شما مطرح میکنیم بهره بگیرید. میتوانید این ایده را فقط با سنگ مرمر انجامبدهید، این گونه، که یک سینی زییا به رنگ دلخواه خود، ولی از جنس سنگ روی اپن یامیز ناهار خوردی بگذارید ودرون آن وسایل تزئینی مانند ظرف های کوچک قراربدهید.  اگر رنگ این سینی با رنگ اپن یامیز شما، هم خوانی داشته باشد جلوه ی آن هم بیشتر میشود.

12. جزیره آشپز خانه در دکوراسیون داخلی با سنگ

جزیره وسط آشپز خانه قرار میگیرد و خود جزیره یک نمای زیبابه دکوراسیون خانه میدهد، تصور کنید اگر این جزیره از سنگ و با رنگ های جذاب ساختهشود چه نمای بی نظیری را به منزل شما میبخشد. همچنین  جزی از جذاب ترین دکوراسیون های داخلی با سنگ بهحساب میاید. توصیه میکنیم از ایده خارق العاده بهره ببرید و دکوراسیون منزل خود رامنحصربه فرد بکنید.

دکوراسیون آشپزخانه با سنگ مرمر

13. استفاده سنگ برای قاب آیینه

اگر در منزل خود آیینه قدی دارید و در معرض دید قرار دارد، به شما بیشنهاد میکنیم، قاب آیینه خود را از سنگ کنید، سنگ هایی که رنگ آن روشن باشد و چشم ها به  آن خیره شود. این ایده علاوه بر این که دکوراسیون منزل شما را زیبا میکند، سبب میشود چشم همه به سمت آیینه برود، پس از بهترین نوع سنگ برای اجرای این ایده بهره بگیرید.

خرید آنلاین سنگ

مقاله زیر را حتما بخوانید:

پایان

از شما سپاس گزاریم که تا آخر مطالب با ما همراه بودید. امیدوارم نکات مناسبی را برای شما بیان کرده باشیم.

سنگ وزین ، مرجع معرفی و خرید انواع سنگ های ساختمانی ( نما – دیوار – پله و … ) شامل سنگ تراورتن ،سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، اسلب و کلیه مصنوعات سنگی مانند روشویی، صراحی، آب نما، پایه آیفون، پایه چراغ، باربکیو، شومینه، معرق سنگی و … با قیمت های رقابتی و شرایط ویژه فروش است.تاریخ انتشار : event فروردین ۱۹, ۱۳۹۹
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت
alarm_on تحویل سریع
attach_money ضامن قیمت
local_offer باشگاه مشتریان