عکس سنگ قبر

عکس های سنگ قبر- عکس مزار زیبا - ساده -شیک - جدید - لاکچری

در اینجا ما تلاش کردیم تا بخش قابل توجهی از عکس سنگ قبر را به اشتراک بگذاریم. این عکس ها غالبا سفارشات انجام شده توسط سنگ وزین میباشد. هدف از این گالری، کمک به شما در جهت یافتن سنگ مزار مورد پسند شما میباشد.

وقتی صحبت از انتخاب و شاخصه اصلی خرید سنگ قبر و مزار است، رنگ سنگ بیشترین اهمیت را به خود اختصاص میدهد. بدین جهت دسته بندی ما بر اساس رنگ در ذیل ارائه میشود.

عکس سنگ قبر سفید

سنگ قبر های سفید میتواند در انواع جنس های سنگ های نانو و سنگ های طبیعی مانند (هرات – ازنا – الیگودرز – نیریز ) عرضه شود. سنگ های نانو، کاملا سفید و بدون رگه هستند. در حالی که سنگهای طبیعی بسته به سورت سنگ دارای هاله و رگه های طوسی هستند. ترکیب رنگ سفید و مشکی در ساختار کلی سنگ قبر نیز یکی از گزینه های زیبا برای طراحی سنگ مزار است که بخش قابل توجهی از عکس سنگ های مزار سفید به این صورت میباشد.

در گالری زیر عکس های مربوط به سنگ های قبر سفید در مدل های مختلف را مشاهده میکنید.


عکس سنگ قبر مشکی

سنگ قبر های مشکی با جنس گرانیت میباشند که در دو دسته کلی خارجی و داخلی عرضه میشوند. در عکس سنگ قبر های زیر میتوانید انواع قبر های کار شده توسط سنگ مشکی را مشاهده نمایید. سنگ مشکی نیز با ترکیب هارمونیک زیبا با رنگ سفید میتواند یکی از گزینه های زیبا برای طراحی باشد.


عکس های سنگ قبر- عکس مزار زیبا - ساده -شیک - جدید - لاکچری
پیشنهاد میکنیم مقاله ی زیر را از دست ندهید:

عکس سنگ قبر مرمر

سنگ های مرمر دارای طیف وسیعی از رنگ و طرح میباشند. از سفید و کرم و نباتی گرفته تا سبز و قرمز و آبی و …. عکس های مرمر بی انتها هستند. در کنار تنوع زیاد رنگ سنگ مرمر، طرح کلی سنگ مرمر به دلیل ساختار شکل گیری سنگ مرمر میتواند به شکل رگه های موجدار، هاله های ابر و بادی، رگه های ضربانی و بخش های کاملا متناقض بر روی این جنس سنگ، ظاهر شود. در بخش زیر گوشه کوچکی از طرح های این سنگ رو به تصویر کشیده ایم.


عکس سنگ قبر های خاص و لاکچری

برخی از سنگ قبر ها دارای طراحی خاص و گاها لوکس و لاکچری هستند. این طراحی بسته به جنبه کلی میتواند برگرفته از یک المان،نماد، فرشته، پرنده و قلب و … باشد. در عکس های زیر برخی از انواع این سنگ قبر ها به تصویر کشیده شده است.

نتیجه گیری

با توجه به تمامی عکس سنگ قبر ها، شما میتوانید قبل از سفارش، دید نسبتا خوبی پیدا کنید و سبک مورد نظر برای سنگ مزار درخواستی خود را به راحتی پیدا کنید. گاها یکی از این عکس های قرار گرفته میتواند سفارش شما باشد. و گاها مزار مورد نظر شما میتواند ترکیبی از دو یا چند مدل باشد. شایان ذکر است بسته به دید شما، سفارش میتواند از یک مدل کاملا جدید شکل بگیرد. در هر حال سنگ وزین بر اساس عکس ها و ایده شما میتواند سنگ مزار مد نظر شما با به صورت تضمینی طراحی کرده و خدمتتان ارائه دهد.

برچسب‌ها :


انتشار در: 30 آذر, 1402
بروز رسانی در: 29 اردیبهشت, 1403
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 + = 67

ضامن کیفیترضایت و اطمینان خاطر از خرید
تحویل سریعبارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
باشگاه مشتریانتخفیفات - شرایط ویژه فروش