سنگ قبر

مشاوره، خرید و سفارش آنلاین سنگ های قبر در رنگ های مشکی، سفید، سبز و … در انواع جنس های سنگ های مزار  طبیعی گرانیت، کریستال و مرمر و نانو (مصنوعی) در مدل های رایج و یا طرح های خاص و سفارشی، با لیست قیمت بروز، از تولید به مصرف با نصب رایگان در بهشت زهرا تهران.

توضیحات بیشتر   |   راهنمای خرید سنگ

نمایش 1–24 از 50 نتیجه

سنگ قبر نطنز مشکی

سنگ قبر گرانیت مشکی نطنز

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار با ستون شمش - نرده کوتاه

سنگ مزار با ستون شمش

۲۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ نانو سفید - سنگ قبر با کتیبه

سنگ مزار سفید نانو طرح موج

۲۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان۳۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • سنگ قبر مشکی با کتیبه و سطح بالاتر از کف
 • گرانیت مشکی نطنز

سنگ مزار گرانیت مشکی ساده با کتیبه

۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار مشکی بیضی با سنگریزه های سفید - سنگ مزار کوچک

سنگ مزار مشکی بیضی با سنگریزه سفید

۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان۱۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ قبر سفید قروه با قرنیز مشکی

سنگ قبر قروه سفید با قرنیز مشکی

۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ قبر کودک

سنگ قبر کودک با کتیبه

۱۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان۲۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ قبر گرانیت مشکی سیمین

سنگ قبر گرانیت سیمین

۱۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان۱۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مرمر سبز و کزم با عکس رنگی در کتیبه

سنگ قبر مرمر سبز

۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان۸۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار گرانیت مشکی با ترکیب رنگ زرد

سنگ مزار گرانیت مشکی با ترکیب رنگ زرد

۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار ۴ تیکه

سنگ مزار ۴ تیکه

۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار با چهار دست قرنیز و باغچه کناری

سنگ مزار با چهار دست قرنیز و باغچه

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار با طرح قلب

سنگ مزار با طرح قلب

۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار با قرنیز 3 پله

سنگ مزار با قرنیز 3 پله

۲۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار دو تیکه با کتیبه

سنگ مزار دو تیکه با کتیبه

۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ مزار مشکی سفید با طرح گل قرمز

سنگ مزار سفید مشکی با طرح گل قرمز

۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سنگ قبر مشکی گرانیت برزیل با ارتفاع حاشور دور به همراه کتیبه

سنگ مزار کاملا مشکی با باکس و کتیبه

۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان

انواع سنگ قبر

سنگ قبر یا سنگ مزار میتواند در رنگ های سفید یکدست (سنگ مصنوعی یا نانو) – رنگ سفید با رگه های کم رنگ طوسی – مشکی یکدست – مشکی با دانه های طوسی تیره – کرم – سبز پر رنگ و کم رنگ – سبز سیدی و حرمی – سبز آبی – صورتی آبی و قرمز باشد. نوع این سنگ ها از گرانیت – مرمریت چینی کریستال – مرمر و گاها سنگ مصنوعی هستند. در جدول زیر به تفکیک نام سنگ به همراه رنگ و قیمت و همچنین خدمات جانبی از قبیل حکاکی نوشته – حکاکی تصویر و نصب و اجرا را میتوانید مشاهده نمایید.

قیمت سنگ مزار بر اساس جنس سنگ

در جدول زیر قیمت سنگ های قبر ساده (به همراه یک دست قرنیز و نصب و بدون هزینه اضافی) که در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱ بروز رسانی شده است را میتوانید مشاهده کنید. شایان ذکر است اعتبار قیمت ها، ۱۵ روز است و در صورت بروز نبودن، قبل از سفارش نهایی، قیمت را استعلام نمایید.

نکته بسیار مهم در خرید سنگ قبر به صورت آنلاین توجه به ابعاد و جنس سنگ قبر است. متاسفانه در اکثر قریب به اتفاق سایت ها قیمت سنگ ها را حداقل ۲۵ درصد پایین تر از قیمت واقعی آن اعلام میکنند و با این ترفند شما را به سمت فروشگاه خود راهی میکنند که پس از استعلام دقیق متوجه تناقض در ابعاد، ضخامت و جنس سنگ خواهید شد. سنگ وزین با هدف رضایت مشتریان، بهترین قیمت و کیفیت سنگ را تضمین مینماید.

برای پی بردن کافیست قیمت های سایت سنگ وزین را با همکاران دیگر مقایسه کنید.
سنگ مزارقیمت (تومان)
سنگ سفید طبیعی رگه داراز ۱۱,۰۰۰,۰۰۰
سنگ سفید طبیعی بدون رگهاز ۱۹,۵۰۰,۰۰۰
سنگ سفید مصنوعی نانو۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۷٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ چینی سفید نیریز۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۸٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ چینی سفید قروه۶٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۸٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ چینی سفید لایبید۹٬۰۰۰٬۰۰۰ -۷٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ چینی سفید ازنا۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۸٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ چینی سفید هرات۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۱۷٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ گرانیت مشکی نطنز۸,۰۰۰,۰۰۰ – ۵,۰۰۰,۰۰۰
سنگ گرانیت مشکی سیمین۱۲,۰۰۰,۰۰۰ – ۷,۰۰۰,۰۰۰
سنگ گرانیت مشکی تویسرکان۱۸,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۲,۰۰۰,۰۰۰
سنگ گرانیت مشکی برزیلی۲۳٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۱۹٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ گرانیت سبز۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ مرمر نباتی سفید صورتی و…۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ مرمر سفید۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سنگ مرمر سبز۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰ – ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
قیمت بروز رسانی شده در ۱ آذر ۱۴۰۱

توجه فرمایید که سنگ قبر سفید طبیعی و همچنین همه انواع سنگ های مرمر بسته به میزان رگه ها و بازی رنگ و طرح، دارای ۳۰ درصد نوسان قیمت میباشد.

هرچه رگه ها کمتر و سنگ یکدست تر ~ قیمت بیشتر

۱۲ ایده سنگ قبر خاص و زیبا
پیشنهاد میکنیم مقاله ی زیر را از دست ندهید:

مشخصه های سفارش سنگ قبر

قبل از خرید سنگ قبر با مطالعه یک دقیقه ای موارد زیر، خریدی آگاهانه انجام دهید.

 • هزینه ی سنگ اصلی قبر با توجه به نوع سنگ ، ابعاد سنگ ، ضخامت ، طرح ،رنگ، برش های خاص یا سی ان سی و طرح های نوشتاری یا سند بلاست روی آن می تواند متغیر باشد که در لیست قیمت و محصولات میتوانید مشاهده نمایید.
 • ضخامت سنگ اصلی قبر ۳ تا ۸ سانت کامل است که در صورت دوبل بودن سنگ ها، هزینه تا ۱۵ درصد کمتر از قیمت های درج شده خواهد بود.
 • ابعاد استاندارد سنگ قبر ۶۰ در ۱۸۰ سانت است.
 • در مورد سنگ های مرمر به دلیل طرح های متمایز، هنگام سفارش، طرح سنگ برای شما ارسال خواهد شد.
 • در هنگام خرید سنگ قبر مشکی به رنگ شدگی یا طبیعی بودن رنگ توجه ویژه نمایید. چرا که در قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار است (سنگ قبر های رنگ شده بین ۳۰ تا ۷۰٪ از سنگ ها طبیعی رنگ نشده با همان رنگ، ارزش پایین تری دارند). تشخیص این مورد کاری سخت است که غالبا از قسمت کناری پرداخت نشده سنگ قابل تشخیص است.
 • قرنیز های دور سنگ قبر میتواند در انواع تکی و ساده تا سه طبقه اجرا شود که بسته به ارتفاع و ابعاد و همچنین طرح دار بودن یا نوشته دار بودن سند بلاست ، دارای قیمت های متفاوت میباشد.
 • کتیبه بالاسری سنگ قبر بسته به نوع سنگ قبر و همچنین طرح کلی و برش سی ان سی و نوع عکس چاپی بر روی آن، دارای قیمت های متفاوت میباشد.
 • اجرای طرح های خاص مانند نرده کشی، پلاک گذاری و اجرای مجسمه نیز دارای هزینه اضافی میباشد که بسته به میزان کار محاسبه خواهد شد.
 • هزینه حمل و نصب در بهشت زهرا تهران رایگان میباشد.

در صورت مطالعه بیشتر درباره خرید سنگ قبر میتوانید مقاله زیر را مشاهده کنید.


سفارش آنلاین سنگ قبر

با شماره های زیر تماس بگیرید
در صورت عدم برقراری ارتباط، شماره همراه خود را جهت تماس وارد نمایید.
چاپ عکس بر روی سنگ قبر

گاهی خانواده فرد درخواست چاپ عکس متوفی را  بر روی سنگ مزار دارند که این امکان از نظر سنگ کاران فراهم است و با توجه به امکانات و دستگاه های جدید می توان نزدیک به 100 درصد شباهت عکس را بروی سنگ قبر چاپ کرد. چاپ عکس متوفی به صورت رنگی نیز امکان پذیر است که میتوان با جدید ترین تکنولوژی با محافظ UV، بر روی سنگ طبیعی با ضمانت ۵ ساله عدم افت کیفیت، چاپ کرد. همچنین چاپ عکس را بر روی سرامیک با نصف قیمت چاپ بر روی سنگ امکان پذیر است که کیفیت و ماندگاری عکس بر روی سنگ را ندارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله ی زیر را از دست ندهید:

سنگ قبر های مشکی

سنگ قبر های مشکی از پرطرفدار ترین رنگ ها در میان سنگ های قبر هستند که میتواند از انواع جنس های (به ترتیب از ارزانترین) گرانیت نطنز – گرانیت سیمین – گرانیت تویسرکان و گرانیت برزیل باشد.

مقایسه گرانیت های مشکی برای سنگ قبر از نظر رنگ و قیمت

گاها سنگ های گرانیتی که کاملا مشکی نیستند را رنگ مشکی یکدست کرده و با قیمت بالاتر به نام گرانیت های برزیل و یا … به فروش میرسانند. این رنگ ها پس از گذشت یک سال و چندی از روی سنگ کنار رفته و رنگ واقعی سنگ را نمایان میسازد. پس هنگام خرید به این نکته توجه نمایید. برای این کار کافیست در یک گوشه سنگ با یک شی تیز بر روی سنگ قبر بکشید. اگر رنگ باشد مخدوش میشود و اگر نباشد هیچ اتفاقی برای سنگ نخواهد افتاد.

در خرید سنگ های گرانیت مشکی باید به یک نکته بسیار مهم توجه کرد که رنگ کردن گرانیت به خودی خود کار غیر اخلاقی و یا کم فروشی و غش در معامله نیست. چرا که رنگ کردن گرانیت یک امر طبیعی است و نه تنها در بحث سنگ های مزار بلکه در امر ساختمان نیز اجرا میشود.

اما نکته اساسی در اطلاع رسانی فروشنده به مشتری است که مشتری در جریان رنگ شدگی سنگ قرار بگیرد و فروشنده سنگ گرانیت ارزان تر را به نام گرانیت با کیفیت بالا و با قیمت بالاتر به مشتری عرضه نکند.

شایان ذکر است رنگ شدگی سنگ نیز دارای درجه های کیفی متفاوت است که در ماندگاری رنگ تاثیر خواهد داشت.

سنگ قبر های سفید

سنگ قبر های سفید میتواند از انواع طبیعی و مصنوعی باشد. در بین سنگ قبر های طبیعی میتوان به سنگ های کریستال یا چینی ازنا – قروه – سیرجان و هرات و همچنین مرمر سفید اشاره کرد.

سنگ های مصنوعی سفید نیز که با نام سنگ نانو شناخته میشود در دو دسته کلی سنگ نانو ایرانی و خارجی طبقه بندی میشود.

نکته قابل توجه در مورد سنگ های نانو این است که این سنگ های کاملا سفید یکدست هستند که بسیار سخت و مقاوم نیز هستند. تا جایی که برای برش این سنگ از تیغه های گرانیت بر استفاده میشود. حال این سنگ های در دو نوع کلی نانو ایرانی و  خارجی در بازار موجود است که قیمت خارجی آن حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد گران تر از نوع ایرانی است. این اختلاف قیمت را میتوان در کیفیت سنگ به وضوح مشاهده کرد. چرا که سنگ های نانو ایرانی سطحی نه چندان شفاف و غیر براق نسبت به نمونه خارجی دارند.

همه چیز درباره سنگ قبر


سنگ قبر های رنگی

سنگ های رنگی را میتوان در دو نوع کلی گرانیت سبز و قرمز و مرمر های با رنگ های متنوع (کرم استخوانی – انواع تنالیته های سبز ) جستجو کرد.

سنگ های رنگی مزار در رنگ های سبز – کرم – صورتی – سبز یشمی – قرمز در قالب سنگ های مرمر و گرانیت موجود است. در گالری زیر برخی از این عکس ها را میتوانید مشاهده کنید.

نکته مهم در خرید سنگ های مرمر

سنگ های مرمر از نوع سنگ های طبیعی و گران برای سنگ مزار هستند. همچنین این نوع سنگ دارای بیشترین تفاوت قیمت در بین انواع خود و همچنین فروشندگان این صنف است. دلیل این امر را میتوان در ذات سنگ مرمر جستجو کرد. چرا که مرمر بیشترین میزان بازی رنگ و طرح و رگه را در میان تمامی سنگ ها دارد.

به همین دلیل گاهی یکدست بودن سنگ و یا وجود داشتن طرح طبیعی زیبا بر روی یک سنگ میتواند قیمت سنگ را چند برابر کند. و اینجاست که برای خرید سنگ مرمر باید نمونه اصلی سفارش خود را دقیقا مشاهده و خریداری کنید.

سنگ وزین امکان مشاهده حضوری و همچنین مجازی را برای مشتریان عزیز هنگام خریداری مهیا کرده است که محصول ارائه شده دقیقا مطابق با نظر مشتری عزیز باشد.


گالری عکس سنگ های مزار خام


عوامل موثر در انتخاب سنگ قبر

عکس سنگ قبر طرح قلب
پیشنهاد میکنیم مقاله ی زیر را از دست ندهید:
 • سلیقه شخصی: سنگ قبر در رنگ های مختلف و طرح های مختلف قابل خریداری است. سنگ قبر در رنگ های سفید و مشکی رایج است اما می توانید از هر رنگ سنگی استفاده کنید. همچنین سنگ مزار طرح های مختلفی دارد (با ارتفاع، لبه دار، قاب بالا و …) که می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود یکی را انتخاب کنید.
 • مذهب و اعتقادات خانوادگی: با توجه به مذهب می تواند از انواع مختلفی از سنگ قبر استفاده کرد به طور مثال سنگ قبر مسلمانان، ارمنی ها و یهودیان با یکدیگر متفاوت است که باید با توجه به دین سنگ مناسب را انتخاب کرد. در این میان در برخی از خانواده ها روش و رسوم خاصی وجود دارد که می توان به قبرهای خانوادگی اشاره کرد که با توجه به آرامگاه خانوادگی سنگ قبر را خریداری می کنند.
 • کیفیت سنگ: در ایران معمولا بیشتر سنگ قبر ها در محیط های باز و در مجاورت باد، باران و نور مستقیم خورشید قرار می گیرند در نتیجه باید سنگ مزار از کیفیت بالا و خوبی برخورد باشد و در برابر شرایط جوی و آب و هوایی مختلف مقاوم باشد.
 • طرح سنگ مزار: طرح سنگ مزار شامل برخی از اطلاعات متوفی، متن و شعر دلخواه، تصویر و … می باشد. در ابتدا باید به این نکته توجه کنیم که چه طرحی را می خواهیم بر روی سنگ مزار حک کنیم سپس سنگ مناسب را انتخاب کنیم زیرا اجرای برخی از طرح ها بر روی همه انواع سنگ قبر امکان پذیر نیست. به عنوان مثال برخی علاقه مند به اجرای یک مجسمه از جنس سنگ قبر هستند و یا برخی مایل به اجرای باغچه کوچک طرح دار هستند.
 • قوانین آرامستان: یکی دیگر از مواردی که حتما باید با آن توجه نمود قوانین آرامستان است. به طور مثال در بهشت زهرا قرار دادن گلدان، جاشمعی، قاب بالای مزار و ارتفاع دادن به سنگ مزار ممنوع است. حتما پیش از خرید با مسئول آرامستان صحبت کنید و از قوانین مخصوص آن آگاه شوید.
 • قیمت سنگ قبر: قیمت یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب سنگ قبر می باشد و هر کس با توجه به بودجه ی مالی خود اقدام به خرید سنگ قبر می کند. در ادامه عوامل موثر بر قیمت سنگ مزار را بررسی خواهیم کرد.
پیشنهاد میکنیم مقاله ی زیر را از دست ندهید:

گاهی نیز دل نوشته ای کوتاه و یا قطعه ای شعر نیز بر روی سنگ قبر حکاکی می شود . در بسیاری از مناطق دنیا بر روی سنگ مزار افراد معروف و یا هنرمندان بارکد هایی حکاکی میشود که با اسکن آنها می توان با زندگی افراد فوت شده آشنا شد.

سنگ قبر در حوزه صادرات، یکی از فرآوری های مورد توجه بازار جهانی بوده است. به همین جهت توجه به این امر و ظرفیت های تولید داخلی در حوزه صادرات سنگ، امریست که باید بیشتر مورد توجه فعالان این حوزه در تجارت جهانی باشد.

سوالات رایج در مورد سنگ مزار

 1. انواع سنگ قبر

  سنگ قبر یا سنگ مزار میتواند در رنگ های سفید یکدست (سنگ مصنوعی یا نانو) – رنگ سفید با رگه های کم رنگ طوسی – مشکی یکدست – مشکی با دانه های طوسی تیره – کرم – سبز پر رنگ و کم رنگ – سبز سیدی و حرمی – سبز آبی – صورتی آبی و قرمز باشد. نوع سنگ ها از گرانیت – مرمریت چینی کریستال – مرمر و گاها سنگ مصنوعی هستند.

 2. قیمت سنگ قبر به چه عواملی بستگی دارد؟

  هزینه ی سنگ قبر با توجه به نوع سنگ ، ابعاد سنگ ، ضخامت ، طرح ،رنگ و کنده کاری های روی آن می تواند متغیر باشد.

 3. بهترین جنس سنگ مزار از چه سنگی است؟

  سنگ های مرمر از سنگ های پرطرفدار برای سنگ مزار هستند اما این سنگ ها با توجه به کیفیت مرغوب و زیبایی قابل توجه ای که دارند از قیمت بالایی برخوردارند .

با شماره های زیر تماس بگیرید
در صورت عدم برقراری ارتباط، شماره همراه خود را جهت تماس وارد نمایید.