۱۰ بهترین سنگ پله برای فضای داخلی

۱۰ بهترین سنگ پله

سنگ پله در فضای داخلی باید دارای استاندارد هایی باشد که میتوان آن را از نظر جنس و فراوری سنگ مورد بررسی قرار داد. غالبا سنگ پله در فضای داخلی باید زیباتر، ظریف تر و با سطحی براق باشد. ما در اینجا به معرفی ۱۰ بهترین سنگ پله پر طرفدار که برای فضای داخلی مناسب هستند می پردازیم.

۱۰ بهترین سنگ پله

جنس سنگ پله فضای داخلی

جنس سنگ پله در فضا های داخلی همچون داخل خانه های دوبلکس، لابی، مجتمع های مسکونی و کلا در فضای داخلی معمولا از سنگ های مرمریت یا چینی است. سنگ مرمریت به دلیل بافت و ساختار، قیمت مناسب، زیبایی و تنوع رنگ، مقاومت استاندارد و همچنین نطافت و نگهداری آسان، از رایج ترین و بهترین سنگ ها برای پله‌ی فضای داخلی به حساب می آید.

سنگ های مرمریت مناسب سنگ پله

۱/ دهبید: سنگی با تم رنگی کرم و بسیار براق، یکدست و طبیعی و قیمت مناسب.

۲/ هرسین: سنگی نسبتا یکدست با رنگ گرم و ساب پذیری بالا و بیشترین کاربرد در پله.

۳/ آباده: این سنگ در دو نوع موجدار و بی موج فراوری می گردد که هر دو نوع آن با توجه به سلقیه شما میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای سنگ پله باشد. سنگی با تم رنگی کرم و صورتی با امواج و طرح گل پنبه ای.

۴/ صلصالی: سنگی در سه سورت کرم – یاسی و سفید با رگه های تیز و ریز و ممتد و متمایز. انتخابی اقتصادی که بیشتر در قسمت پله به صورت ترکیبی با مرمریت های تیره کار می شود.

۵/ اداوی: یک سنگ مرمریت با تم رنگی صورتی با لکه های سفید و خطوط رنگی قهوه ای با قیمت مناسب و اقتصادی همچنین آسان بودن نظافت و نگه داری آن.

۶/ جوشقان: یکی از قدیمی ترین سنگ های مرمریت سفید کشور با زمینه کرم روشن و با رگه هایی به رنگ گلبهی، با قیمتی ارزان و کیفیتی بالا

۷/ شهیادی: سنگ با رگه های موج مانند محو و نه چندان متمایز با رنگ زمینه استخوانی و روشن با ساب براق و صیقلی و کاربردی در قسمت پله با کاربردی غیر سخت. ترکیب این سنگ با سنگ های تیره جلوه بسیار زیبا و شکوه خاصی به پله ها می بخشد.

۸/ خوی: سنگی براق، یکدست، متمایز و گرم  با رنگ نسکافه ای روشن و یا کرم تیره با رگه های محو به شکل ضربان قلب از رنگ کرم

۹/ مشهد: سنگی کرم رنگ با سطح براق با دانه های سفید نسبا محو در سطح و همچنین درصدی ناچیز از غده های کوچک ۲ تا۴ سانتی با بازی رنگ زمینه جزئی


بهترین سنگ های پله


سنگ چینی مناسب سنگ پله

۱۰/ سنگ چینی الیگودرز: سنگی سفید و یکدست با رگه های طوسی تیره و رگه های متمایز بوده و همچنین از استحکام، تراکم و مقاومت فشاری بالایی برخوردار است.

attachment برچسب‌ها :


انتشار در: event 6 شهریور, 1401
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت رضایت و اطمینان خاطر از خرید
alarm_on تحویل سریع بارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
attach_money ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
local_offer باشگاه مشتریان تخفیفات - شرایط ویژه فروش
notifications_active پیشنهادات ویژه امروز
notifications_active پیشنهادات ویژه امروز
سنگ تراورتن عباس آباد سوپر سنگ تراورتن عباس آباد سوپر

سنگ بسیار تمیز و یکدست عباس آباد در تهران

1850000 تومان
close