ایده های سنگ قبر خاص، زیبا و شیک

۱۲ ایده سنگ قبر خاص و زیبا

سنگ قبر به درست یا غلط یکی از نمادهای اصلی یادمان متوفی میباشد که در سرتاسر دنیا باعث شده تا جای ممکن ایده های زیبا و خاص به آن داده شود. در گالری زیر میتوانید این ایده ها را مشاهده نمایید. شایان ذکر است تمامی موارد ارائه شده توسط گروه سنگ وزین قابلیت اجرا خواهد داشت. جهت استعلام قیمت و مشاوره میتوانید از پایین همین پست اقدام نمایید.

۱/ قبر ها ایستاده مشکی سفید

این سنگ قبر ها هم میتواند به صورت تابلو و ایستاده و هم بر روی زمین اجرا شود. نماد های قرار گرفته بر روی این سنگ قبرها شامل گل، برگ، قو، سبد گل، شمع و بال های پرندگان است.

۲/ سنگ مزار های جفت در کنار هم

این مزار ها از سنگ گرانیت با تونالینه طوسی و مشکی هستند که شامل دو کتیبه ایستاده هستند که مشخصات مزار و متوفی بر روی آن قرار میگیرد. همچنین در مرکز داری یک باغچه مرکزی هستند.

۳/ سنگ مزار با طرح قلب

طرح قلب بر روی سنگ های مزار یکی از مرسوم ترین ورایج ترین اشکال است. به همین جهت در همین راستا میتوانید موارد بیشماری از طرح و ایده های سنگ قبر های زیبا و خاص را با این المان بیابید. در زیر برخی از این موارد به تصویر کشیده شده است.

۴/ دیگر مدل های سنگ مزار زیبا و خص

این مدل های خارجی شامل طرح های زیبا و چشم نواز و گاها ترکیبی هستند. حکاکی های بر روی این کتیبه ها توسط دستگاه سی ان سی انجام میشود که میتواند شامل یک طرح خاص و یا یک آبجکت مانند فرشته – پرنده و یا گل و برگ و شاخه باشد.

مشاوره و سفارش سنگ قبر خاص

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت و … میتوانید از طریق بخش زیر اقدام نمایید. در صورت ارسال شماره تماس، همکاران فروش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

شماره همراه خود را جهت برقراری تماس سریع و مشاوره وارد نمایید.
phone_android
با شماره های زیر تماس بگیرید
attachment برچسب‌ها :


انتشار در: event 10 اسفند, 1400
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

check_box ضامن کیفیت رضایت و اطمینان خاطر از خرید
alarm_on تحویل سریع بارگیری از نزدیک ترین محل تولیدی
attach_money ضامن قیمت راهبرد ما، سود کمتر - فروش بیشتر
local_offer باشگاه مشتریان تخفیفات - شرایط ویژه فروش
call
stay_current_portrait +98 912 640 3622